Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja?

Figyelt kérdés

Egyik srác ismerősömmel elég sokat vagyunk együtt mostanában. A héten 2x is eljött értem munkahelyemre, egyszer elmentünk utána sétálni, máskor kajálni, aztán hazavitt. Újabban elcsókolózgatunk, húzzuk egymás agyát és igazából tabuk nélkül beszélünk szexről. Ennél több nem volt köztünk, ezért mondtam neki, hogy kíváncsi vagyok mikor fogunk az ágyamban kikötni. Erre azt mondta, nem szeretné erőltetni, csak akkor legyen bármi is, ha tényleg én is szeretném. Mondtam, hogy ez kedves tőle, de ha csak így elvagyunk és nem lesz szex, egy idő után biztos "megharagszik" amiért húzom az ágyat de nem kapja meg amire vágyik. Erre azt mondta, ő nem bánja ha nem fekszem le vele, sőt, így talán jobb, mert megkedvelt és nem szeretné veszélyeztetni a barátságunkat. (egyébként annyira nem mély ez a barátság, mivel csak néhány hónapja ismerjük egymást).

Elég szokatlan számomra, hogy egy pasi ilyet mond és tényleg nem erőltet semmit. Egyébként nagyon helyes, értelmes és jókiállású srác, biztos hogy nagyon sok lányt megkap(hat). Ezért gondolkodik így? Vagy csak nekem fura, hogy őrületbe kergetjük egymást néhány csókkal és mégsem visz ágyba?

23F és 21N


2015. jún. 4. 22:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként Facebookon mindig szerelmemnek meg gyönyörűmnek szólít, személyesen sosem mond ilyeneket (nem mintha kellene, csak mint mellékes..)
2015. jún. 4. 22:53
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet akarja ő, csak kedvel és nem szeretné erőltetni, amíg nem akarod te is biztosan
2015. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mond neki,hogy te dugni akarsz ne a gyakorin kérdezgess feleslegesen
2015. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szexuális téren nem biztos magában....és ezért tart az első szextől. De az is lehet, hogy azt az érzést akarja kelteni Benned, hogy nem a szexre megy és a társaságod jobban érdekli....mondjuk ez csak időleges lehet.

Ami a nem szeretném erőltetni kifejezést illeti....ezt akkor szokta egy pasi mondani, ha átpasszolja kezdeményezést a nőnek...mondván részemről meg van a késztetés, de Te mond ki a végső szót. Nem túl férfias viselkedés, nem lehet egy túl határozott egyéniség.

37F

2015. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elég részletesen beszéltünk szexről, az alapján nem kételkedem, hogy igen tapasztalt.

Bennem is felmerült, hogy ezzel csak manipulálni akar, de nem hiszem, hogy megérné neki hónapokig találkozgatni és beszélgetni valakivel, némi dugás reményében ami mindenképp bizonytalan, mivel tudja, hogy bő fél éve nem voltam pasival, mivel extra válogatós vagyok...

Egyébként semmiképp nem mondanám bizonytalan vagy férfiatlannak mert igen határozottan tud fellépni ha arról van szó.

2015. jún. 4. 23:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg tesztel Téged......nem véletlenül adta ki a kezéből az irányítást!!!

37F

2015. jún. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!