Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvileg komoly kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg komoly kapcsolatban, megesik, hogy a férfi kér pénzt a nőtől, vagy mégsem komoly kapcsolat lenne?

Figyelt kérdés
fél éve vannak együtt, együtt élnek, mindkettő dolgozik, külön kassza van
2015. jún. 5. 00:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért ne eshetne meg? Meg egyáltalán mire kér pénzt? Komoly kapcsolatban csak a nő kérhet pénzt a férfitól, vagy mi? :O
2015. jún. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Úgy érted a férfi lakásán élnek és lakbért kér? Vagy kölcsönt kér? Fejtsd ki kicsit bővebben..
2015. jún. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
szerintem egy férfi szerepe lenne a családfenntartó szerep..., de csak azért kérdezem, mert olyan, mintha csak ezért jött volna haza.
2015. jún. 5. 00:37
 4/20 A kérdező kommentje:
a nő albérlletében élnek, a nő fizeti a kérót, néha a férfi hagy pénzt főzésre
2015. jún. 5. 00:38
 5/20 anonim ***** válasza:
Mindkét fél dolgozik tehát mindketten a családfenntartók. De még mindig nem teljesen világos, mire kér a férfi pénzt. Neki kellene fizetnie szerinted az albérletet, vagy mi?
2015. jún. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

de gyökér vagy 5-ös

amíg a nő szülés miatt kiesik, addig a férfi tartja fenn a családot, aztán ugye még egy gyerek befigyel.. hol lenne egy nő családfenntartó?



a férfi saját kis bizniszelgetései miatt kér pénzt, befektetni, csak azt nem értem, miért nem saját maga finanszírozza a dolgait. megvan az ő anyagi élete, meg az enyém is. ő anyagilag soha semmiben nem segített.

2015. jún. 5. 00:45
 7/20 anonim ***** válasza:
Fél év után nem hiszem, hogy aktuális lenne egyelőre neked a szülés téma. Na de ne adj neki pénzt, ha nem akarsz és majd kiderül, emiatt van-e veled vagy sem.
2015. jún. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

és ha nem, akkor egyértelmű...


csak mert ez történt és vége és vissza akarja magát könyörögni, de mivel? ő mindent megakar tenni értem, a leendő családunkért, mindent kapunk tőle, lehozza a csillagokat. szal érdekes, hogy ilyeneket mond, pont ő...

plusz a gyerektémát is ő erőltette mindig..


kezdtem arra is gondolni, talán csak bekattant, vagy volt valakije, igazából nem tudom miért volt vége.

2015. jún. 5. 00:53
 9/20 anonim ***** válasza:

Minden megbeszélés kérdése.

A nő fizeti egyedül kettejükre a lakhatás és élelmezés költségeit? És még a férfi kér ezen felül pénzt a nőtől? Mi van megbeszélve? Mért nem közösen viselitek a lakhatás költségeit?

2015. jún. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

de szóval a pénzkodulás tőlem már az, a végét jelenthette..


de ha mint első válaszadó szerint is ez általános, hogy férfi kér a nőtől....csak nekem még soha ilyen tapasztalatom nem volt. inkább belógtunk egy moziba ingyen, de pénzt nem kértek tőlem soha.

2015. jún. 5. 00:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!