Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mondja a, , szeretle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja a, , szeretlek, , szót? Talán már nem szeret?

Figyelt kérdés

Párommal 8honapja járunk.

Eddig naponta kb. 20x elmondta hogy. ,,szeretlek,,. Minden 2.mondatában ott volt.

Most kb. 1hete nem is mondta.

Helyette mondja hogy. ,,Imádlak,, meg dicser hogy szép vagyok,csinos,gyönyörű stb.


De a. ,,szeretlek,, szót hiányolom...abban benne van minden.


Ma szóvá tettem neki ezt.

Azt mondta helyette mondja hogy imád, és szerinte az sokkal erősebb a sima. ,,szeretlek,,nél. És ne nyaggassam már ilyen buta kérdésekkel....


Sok helyen olvastam,hogyha egy férfi nem mondja hogy. ,,dzeretlek,, akkor mär nem is szeret....


2015. jún. 5. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Az igen.:D
2015. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az èn pàrom mi fog azt mondja hogy "Egyszer mondtam ha vàltozàs lesz szólok" :D Persze csak poènból de mi sosem mondogatjuk egymàsnak csak nagyon ritkàn különleges alkalmakkor :) De ez csöppet sem szàmít, a tettek szàmítanak nem a szavak....Az hogy megkèrte a kezem, hogy felesègül vett, hogy azt akarta hogy én tegyem apukàvà...ezek többet jelentenek 1000 szeretleknél is :)
2015. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
komoly :D
2015. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Ezt nagyon jo olvasni.

Az utolso soraidon egészen meghatodtam :)

Gratula nektek:)



Csak nekem az a fura,hogy eddig naponta mondta,mostmeg nem

2015. jún. 5. 11:09
 5/7 anonim ***** válasza:

"Sok helyen olvastam,hogyha egy férfi nem mondja hogy. ,,dzeretlek,, akkor mär nem is szeret...."


Én sosem mondom egy nőnek, hogy "szeretlek". Csak akkor, amikor már majdnem minden elveszett... Körül tudom írni szócsokrokkal, metaforákkal, hasonlatokkal, de ezt a szót nem szeretem. Szerintem undorító, hányingerem van tőle.

2015. jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arról nem olvastál véletlen mit jelent ha imádlakot mond?Elég baj ha ezen ennyit agyalsz,ugyanis ezt már itt tegnap is megkérdezted.
2015. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeret téged, az biztos, most egy kis változatosságot és több, más szexet szeretne.
2016. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!