Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők meg szokták nézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők meg szokták nézni a pasikat, amikor napszemüvegben járnak kelnek az utcán?

Figyelt kérdés
napszemüvegben nem látom a női tekinteteket, nem tudom mi rejlik egy hatalmas napszemüveg mögött:)
2015. jún. 5. 13:03
 1/6 anonim válasza:

Én igen, méghozzá jobban, mint máskor és pont ezért, mert nem látja, veszi észre. :D


Persze csak azt, aki tetszik, mert nem vagyok stírölős típus.

2015. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Óó meg bizonx XD napszemüvegben lehet a legjobban nézelődni :)
2015. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne legyetek benne biztosak.

Nekem volt olyan, hogy a strandon csajom elkezdte a víz alatt kiverni, de ugye nem mentem el, mert nem akartuk a vízbe, hanem majd az öltözőben befejezzük.

Ő ment ki elsőnek a vízből, utána mentem én.

Még javában dagadt a farkam és testhez álló nadrág volt rajtam.

Az meg már csak hab volt a tortán, hogy ahogy mentem a hátam mögül sütött a nap, így hiába a szemüveg, simán látod a másik szemét.

Na elmondanám, hogy ezek függvényében a napszemüvegben közlekedő nők 110%-a a farkam stírölte:D

2015. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, és amikor utcán vagyok, 100%ban napszemüveget hordok...nem azért hordom, hogy bámészkodjak, hanem mert zavarja a fény a szememet....nem szoktam megnézni senkit sem, mivel utálom ha engem bámulnak, ezért én sem teszem...ennyi....buszon, sétálva bambulok magam elé, ha valaki elém áll és a látoterembe kerül arról nem tehetek de amint észreveszem, elnézek


Utolsó: büszke lehetsz magadra, hogy ott volt előtted a barátnőd, de te azért arra vered magad h minden nő a farkadat bámulta..... jó lehet a barátnődnek lenni, értékesnek tekinted biztosan :DD

2015. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem hordok napszemüveget. de megnézem a férfiakat, ha tetszenek:)
2015. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Utolsó: büszke lehetsz magadra, hogy ott volt előtted a barátnőd, de te azért arra vered magad h minden nő a farkadat bámulta..."


Miért, mit kellett volna csinálnom velük? verjem őket pofán?Verni meg nem vertem magam(ha vertem volna magam akkor nem vallom be, hogy csak azért volt nagy, mert előtte dolgoztunk rajta), csak leírtam, hogy mennyire szeretnek bámészkodni.

2015. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!