Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Szerintetek szánalmas, vagy "gáz" az ilyen nő?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-apo..

Itt a kérdése, de a hozzászólásai is elég érdekesek...


2015. jún. 5. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a gond, hogy nem tud főzni, hanem meg sem próbálja, vagy ha meg is próbálja, de bénázik, akkor feladja. Engem idegesítene.
2015. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te jo eg...

Ez az a kategoria ami kiveri a 200.000 W-os biztositekot nalam

Nem az hogy nem tud fozni hanem a hozzaallas, o lehet hogy leszarja mit eszik de a gyerekenek fejlodni kell, neki viszont egeszseges koszt kell.

Ijen not, ez se semmi.

Mondjuk nelkuluk se lenne geoid a fold.

2015. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:
remélem azért szopni jól tud és szeret is:DDDD
2015. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Omg ez nő hogy lehet ennyire életképtelen???Elképesztően buta és annyira nagyra tartja magát!Kiakadtam amikor írta,hogy nem tudja mi az a zeller és a karalábé :((!Én élnék,halnék ha egész nap a konyhában lehetnék és a párom kedvenceit főzhetném!Sajnos az ilyen női egyedek miatt utálom,hogy én is ugyanebbe a nembe tartozom...

17/L

2015. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Bezzeg a konyhapadlón megdugatja magát,de egy kiba.szott húslevest nem tud felrakni főni...szánalmas!

2015. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy kib.szott elkényeztetett r.i.b.a.n.c

Aki csak k.úrassa magát a pasival,és még neki nagy a pofája...

Hát ez kész.

Bezzeg biztos miniszoknyákba jár,amiből kilóg a fél pitsája,meg 20 centis magassarkúkba flangál.

Ja és a 30 centis műkörmökről nem is beszéltem.

Hülye k.u.r.v.a

Pfej..

2015. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem azzal van baj, hogy szeret dugni (vagy nem szeret, de máshoz nem ért, és kénytelen), hanem hogy kiosztja azokat a - valószínűleg jóval idősebb - nőket, akik mindkét területen teljesítenek. Azt írja: "nektek ki kell szolgálni a dagadt férjeteket". Az ilyen a szememben a női nem szégyene...
2015. jún. 5. 22:12
 8/8 anonim ***** válasza:
A dagadt ferj volt nalam is a vege, irtam kulturaltan,hogy az en ferjem vekony, vasal, es ha ugy jo neki akkor ne fozzon,erre en is bunko vagyok..nem is ertem..ez a stilus jaj
2015. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!