Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Exem jó ismerősével/haverjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Exem jó ismerősével/haverjával?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy veszettül tetszik nekem az exem egyik haverja/ jó ismerőse. Igazából nem mondanám, hogy a haverja, mert csak egy baráti társaságban voltak, néha váltottak pár szót, beszélgettek de semmi különösebb baráti kötelék vagy ehhez hasonló nem alakult ki köztük. Volt pár alkalom, hogy nagyon kedves volt velem, megdicsérte a hajam, a sminkem, míg a volt párom észre sem vette. Volt, hogy kivédett a párom előtt, és olyan is volt, hogy a baráti társaságban tőlem kérdezte meg, hogy hogy vagyok, miújság velem, pedig volt ott több lány is, de csak tőlem kérdezte meg. Nagyon szimpatikussá vált, vonzódom is hozzá nagyon. Mit tegyek?
2015. jún. 6. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Vedd fel vele a kapcsolatot.
2015. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy visszautasítana, mert mondjuk kínos lenne neki velem mutatkozni a volt párom előtt, mivel egy baráti társaságba járnak.
2015. jún. 6. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz? Viszont nyerhetsz.
2015. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok a viselkedéséről? Szerintetek is kialakulhatott benne valamiféle szimpátia? Szerintem nem véletlenül viselkedett így velem.
2015. jún. 6. 20:13
 5/6 anonim válasza:
Én is így voltam, aztán szexkapcsolat lett belőle. Imádtam :)
2015. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ő kezdeményezett? Vagy hogy alakult, elmeséled? :)
2015. jún. 6. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!