Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánybarátokkal ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybarátokkal ti milyen gyakran találkoztok/beszéltek?

Figyelt kérdés
Most felmentem társkeresőre, ahonnan kb 10 lányt át is vettem fb-ra, de vajon mit szólnának hozzá ha csak barátoknak tartanám meg őket? Tehát pl moziba mennék vagy strandra v kajálni és akkor elhívnám őket (többet is v mindig mást) de am nem lenne köztünk semmi.
2015. jún. 6. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

felejtsd el ezt gyorsan.

lányokkal nem barátkozunk, és ennek több oka is van.

2015. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mi?
2015. jún. 6. 23:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Napi szinten.
2015. jún. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Lánybarát?

Az a bu..ziknak szokott lenni.

2015. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem csak azoknak -.-
2015. jún. 6. 23:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nekem van egy "lánybarátom"és néz ki valahogy, azt úgyis megkívánom, és így már nem is barátságról van szó.

Ha pedig én vagyok kegyetlenül helyes-jogerős-akkor ő fog megkívánni.:p

Ha pedig mindketten csúnyák/szépek vagyunk, akkor is ez lenne, mert egy szint/tetszünk egymásnak.;)

Érted?

2015. jún. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ez igaz, de az sem baj, mert így lehet a legjobban megtalálni az igazi bnőt *.*
2015. jún. 6. 23:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, a társkereső nem barátkozásra való, ott nem is ismerkednék olyannal, akitől nem szeretnék többet.
2015. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de mi az a több? csak szex?
2015. jún. 7. 12:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Őszintén nem tudom, mert sose használtam társkeresőt, de ha megtenném, akkor vagy szex, vagy kapcsolat, vagy kuka. Nem fogok találkozgatni egy interneten megismert férfival barátkozás céljából. Barátokat szerzek iskolában, munkahelyen, és legfőképp más barátokon keresztül. Társkeresőre ezért nem regisztrálnék. Strandra meg nem is megyek kettesben fiú baráttal, mégha ezer éve ismerem, akkor se inkább.
2015. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!