Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevés, ha szülinapján csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés, ha szülinapján csak elviszem valahova?

Figyelt kérdés
Semmi ötletem nincs barátom ajándékára, de egy helyet már régóta kinéztem.
2015. jún. 7. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem az. Egy kozos elmeny sztem tobbet is er, mint mondjuk egy tucatillat parfum. Tegyuk fel, hogy.
2015. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kevés. Én ugyan nő vagyok, de sokkal jobban szeretem az olyan ajándékokat, amik élményt adnak. Ha ismered a párodat, akkor biztosan tudod hogy viszonyulna ehhez. Nyilván azt nem érezném nagy élménynek, ha kézen fogna a párom és kivinne a parkba szülinapomra,de pl. attól már meghatódnék, ha piknikezni vinne, mert tudom, hogy arra készülnie kellett.

Én nyári "gyerek" vagyok, a páromtól szinte mindig valami egynapos programot kapok. Voltunk már egy távolabbi strandon, vacsorázni, kalandparkban, stb. Nagyon szeretem ezeket.

2015. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt hogy elmenyfurdobe vittek szülinapomon, jobban ertekeltem mint egy targyat. :))
2015. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok, de én is jobban örülnék, ha együtt csinálnánk valamit, mint ha tárgyat kapnék. Én amúgy is mindig kellemetlenül érzem magam az ajándékozástól...inkább szeretnék olyat, amiben mindketten részt tudunk venni, és mindketten élvezzük :)
2015. jún. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kevésnek biztos nem kevés, de lehetőleg vegyél vagy keress valami szuvenírt, emléktárgyat szerintem. Lehet az egy kő is a túráról, odaadhatod akár utólag is, ha ráírtad honnan és mikor van, vagy akár egy ott lőtt képet kinyomtatva. Szerintem szép gesztus lenne, kis erőfeszítéssel és az ilyenekre jó ránézni.

Persze ha tudod róla, hogy utálja az ilyen dolgokat, akkor sztornó, de a legtöbb csaj szeret ilyen "lomokat" gyűjteni. :)

2015. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja bocs, most látom, hogy te vagy a csaj. :D Mindegy, így is él a dolog, de akkor maradjunk inkább csak a képnél. :D Esetleg valami erotikusabb extra élménynél nap végén. :D

Lol nem tudom, hogy néztem be ennyire, tényleg bocsi. xD

2015. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!