Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhj, melyikük?

Figyelt kérdés

Helyes, kek szemu, alom herceg, 22 eves, minden nő tökéletes alma, vele el tudnam kepzelni az eletem, van stilusa, izlesesen oltozkodik, elegans,tökéletes fogsor, humoros, nincs párja.

Vele mar a szexet is elkepzeltem...egyszeruen vagyom ra h megerinthessem legalább egyszer....

Ugy éreztem en is tetszem neki.

Viszont o a csaladjaval el.

De erzem h o megbecsulne ha olyan barátnője lenne, mint en.

Viszont o a baratom haverja.


Viszont a (mostani baratom) barati köre nagyon bejon.

De ha a masik sraccal (mr. Alom herceggel) osszejonnék, szet barmolom a baratsagokat :/

Es ha meg csak egy kis kaland, hogy nezek utana a szemebe mikor lejon hozzank pokerezni.

De azt is erzem, hogy jo nekem a baratom ugy ahogy van, ez egy biztos pont egyutt elunk meg minden, jövőre go ki németbe, szinte biztos haz es biztos allas, mind a kettőnknek. Mikozbe masra is vagyom...azt bizonygatom magamnak, hogy nincs a baratomnal jobb, vagy azt meselem be magamnak h mr.alom hrrceg a volt pasim es vele nem volt jo...

Kérlek titeket a koromtol tekintsenek el, 17 eves vagyok, de sokkal eretteb, mint néhány mai 17 eves....Masfel eve vagyunk együtt, nem helyes, kék szemu, 20 eves. Az ágyban egyhangu, lefekszik en ra es ennyi, mindig ugyan az es meg egyszer sem vitt el a csucsra.....barmit ker tolem megteszem, kave, cigi, masszirozas, oralis kielégítés...viszont semmit se viszonoz.

Nincs semmi stilusa, elhanyagolja magat, ször ugyileg es elol lyukas a foga, sajnos epilepsziás, de minel tobb rohamjat latom, egyszeruen elszornyedem, borzasztó, de tudom nem tehet rola. Ezert legalisan nem vallalhat munkat, a szakmajatol eltiltották, viszont állandó munkaja van.

Testileg karcsú, viszont rengeteg fajdalma van állandóan, mint egy 80 evesnek, ezert soha nem megyunk sehova, semmit se csinalunk....hazajon fel hetre es en is de 8-kor mar alvas mert o reggel 4:30-kor kel is fel...

Neha tok cukin hozzambujik

Mindenhez ert, ha valami elromlik ezzel kapcsolatban mindent tud.

Sokat veszekszunk, viszont kulon lakik, mienk az egesz haz es eggyutt fizetjuk a rezsit is, ez a resz jo...haza a csaladi otthonomba soha tobbet nem akarok visszamenni

...nyomos okom van ra.

Bocsi az ossze-visdzasagert, de kb.ez zajlik bennem.


2015. jún. 7. 10:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hat ne haragudj de nagyon el vagy korcsosulva mint a mostani generacio: ingyen elo vagy, van egy pasid akivel azert nem szakitasz hogy nala lakhass, kozben massal fantazialsz, pff
2015. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
80%
a döntést igazából már rég meghoztad. ha egy pisztyolt nyomnának a fejedhez hogy van 2 másodperced dönteni azonnal rávágnád hogy mr álomherceg :D na hajrá
2015. jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát te semmivel nem vagy érettebb mint bármelyik más 17 éves.
2015. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

az elsőnek igaza van... egy miért nem beszélsz a pároddal a szexről..ha annyira érett vagy akkor ezt kéne tenned..az hogy álmodozol egy másik pasiról semmit nem jelent, én is szoktam elkalandozok vele milyen lehet...aztán befekszek a párom mellé és vele vagyok.

és szerintem a párod sokkal jobb párt érdemelne mint Te, panaszkodsz itt, hogy jaj hát mi legyen, jó az életem,eltartanak és mehetek németbe.. ő meg beteg és képzeld el ha boldoggá tennéd akkor csökkenének a fájdalmai , mert elterelnéd a figyelmét! a nagymamám is epilepsziás volt, de törődtünk vele és azt néztük, hogy boldog legyen..nem is voltak fájdalmai...

szánalmas csitri vagy

2015. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Birom a kritikat....legalább megerositesz abban h jo nekem ez igy ahogy van :)

A rezsit együtt fizetjuk 12 orazom a konyhan 50 fokba

2015. jún. 7. 11:01
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem ugy nottem fel ahogy egy normalis gyerek, rengeteg fajdalom el se tudjátok kepzelni.....

Hat szerinted miert vagyok vele együtt masfel eve, szeretem ot, viszont o kevesbe

2015. jún. 7. 11:05
 7/18 anonim ***** válasza:
12%
Boldog vagy a pároddal? Nekem nem úgy tűnik. Akkor meg?
2015. jún. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Kérlek titeket a koromtol tekintsenek el, 17 eves vagyok, de sokkal eretteb, mint néhány mai 17 eves..." - nem hiszem, hogy érettebb lennél.

"jövőre go ki németbe, szinte biztos haz es biztos allas, mind a kettőnknek." -aha..én Németországban lakom már pár éve. Kicsit meglepő ez a túlzott optimizmusod. Beszélsz németül? Vagy van itt ismerősöd?

2015. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A nemet nyelvet imadom, apam, 2 teso es 2 szakacs akit ismerek kinnt van.
2015. jún. 7. 11:33
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy másodperccel sem vagy érettebb, mint a többi 17 éves lány.
2015. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!