Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetném ezt a bakimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném ezt a bakimat jóvá, és hogy kezdeményezzek beszélgetést vele?

Figyelt kérdés

Kutyasétáltatás közben találkoztam egy szintén kutyát sétáltató sráccal, és elég szimpatikusnak tűnik, egyszer már meg is jegyezte, hogy milyen jól nevelt a kutyám, hogy ilyen szépen jön láb mellett. Én akkor csak azt, mondtam neki, hogy kösz, és továbbmentem. De aztán belegondoltam, hogy mi van, ha ismerkedni akart vagy valami.

És múltkor pont ugyan arra mentem, és előre fele néztem, és csak azt vettem észre, hogy a kutyám megállt. És pont a napon álltunk, úgyhogy rászóltam a kutyámra, hogy "gyere már", és visszanéztem, és a kutyám közben pont őket nézte, azért állt meg, és tök úgy jött k, hogy előle akarok elsietni, pedig nem tudtam, hogy mögöttünk vannak. És most lehet azt hiszi direkt le akartam rázni.


Na és akkor gondoltam, ha legközelebb találkozunk, akkor hagyom a kutyát, had menjen oda, én meg addig tudok beszélgetni a sráccal, csak nem tudom milyen témát hozzak föl, vagy milyen ürüggyel menjek oda. Gondoltam olyanra, hogy azt kérdezem, hogy nincs véletlenül egy felesleges zacskód, mert én elfelejtettem hozni, és még nem kakilt a kutyám, vagy valami. Vagy valamit a kutyákkal kapcsolatban, csak nem tudom mit. Segítsetek, semmi ötletem nincs! :(


L/19



2015. jún. 7. 20:15
 1/4 opened paradise ***** válasza:

Most erről beugrott egy másik kérdés,ahol a kutyák összekaptak és emiatt megorrolt a lánya a srácra.


Ez jó ötlet,de inkább a kutyáról kérdezd,hátha nála sem lesz több.

2015. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aranyos ez a történet. :)
2015. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mázlid van szétszedi a kutyádat a másik kutya
2015. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ne reménykedj, a kutyáink jól kijönnek, de köszi a jó kívánságot...
2015. jún. 7. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!