Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy a srác elhigyje nekem, hogy én normális lány vagyok és nagyon komolyan gondolom vele?

Figyelt kérdés
Nemrégen van túl egy szakításon, megcsalták és átvágták többször is. Elveszett a bizalma a nők iránt, azt mondja hogy nincs jó kapcsolat, sosem lehet tudni hogy mikor vágnak át. Én őt már régóta szeretem, azt hiszem tudja is, küldök jeleket neki, szinte már nyomulok rá, ő ezt tudja, de nem áll készen még semmilyen kapcsolatra sem, és biztos van esélyem, ha nem küldött még el, nem mondta hogy ne várjak rá. Elmondaná, vagyunk ilyen viszonyban. A kérdésem az lenne, mivel kedveskedhetnék neki, amivel elnyerném a bizalmát és a szívét? Sajnos elhívni nem tudom sehova, mert nem jön el velem, randinak fogná fel a dolgot.
2015. jún. 8. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha te komolyan gondolod vele, akkor csak ad önmagad és előbb utóbb bízni fog benned.
2015. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a srác neked sosem fogja a szívét adni, mert rosszkor voltál rossz helyen, és mindig is csak a barátot fogja benned látni, de nem a nőt.
2015. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!