Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig mindennap írt, egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig mindennap írt, egy pár napja azonban nem is nézi meg amit írok neki, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiút a Tinderen, később a Facebookon folytattuk a beszélgetést. Egy héten keresztül naponta beszéltünk, órákon keresztül, a személyes találkozás is felmerült a következő hétre. Azonban egyik pillanatról a másikra meg se nézte, amit írtam neki. Egész hétvégén felváltva volt elérhető mobilon és weben. Így ment ez két napig. Végül megkérdeztem, hogy áll-e még a jövőhét? Ha nem, akkor mondja meg és ne vesztegessük egymás idejét. Csak mondja meg, ha meggondolta magát. Semmi válasz egész nap. Végül éjszaka leírta, hogy egész hétvégén net nélkül volt a szabadban (hozzáteszem feltöltött egy képet). És mondta, hogy neki lenne kedve, de ha veszetegi az időmet, akkor oké. És innentől kezdve megint semmi válasz. Leírtam, hogy nem vesztegeti, csak felmerült a kérdés, hogy meggondolta magát, és tisztázni akartam. Ma ismételten semmi válasz, semmi reakció, pedig elérhető volt többször is. (Most ért véget egy hosszú kapcsolatom, és kicsit kijöttem a gyakorlatból). Kiváncsi lennék külső szemlélők véleményére. 21L

2015. jún. 8. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha most ért véget egy hosszú kapcsolatod, akkor felesleges kör ez az ismerkedés még egyelőre.

Persze jó ilyenkor valakire tapadni, magam is voltam hasonló szituban. Ez a sülve főve, trécseljünk órákat, stb. még együtt sem vagyunk de már nem ír vissza azonnal..ez egy intim, hosszú kapcsolatban is necces, nem hogy szinte ismeretlenül.

Próbálj meg egyedül is lenni tudni, csinálj sok közös programot a barátaiddal, menj szórakozni, sportolj, élj a hobbidnak, tanulj, dolgozz, kösd le magad.

2015. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ti csajok nem veszítek észre, ha lesz**ják a fejeteket? tényleg az kell, aki ezt műveli veletek?
2015. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Így vagyunk beprogramozva a kezdetektől fogva. "A kisfiú, aki csúfol az oviban, az szerelmes belénk" És az ehhez hasonló esetek.
2015. jún. 8. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
5%
jó nagy hülyék vagytok. :D büdös ribik vagytok. vagy ez már túl nagy sértés, h engem is leszopjatok? :D
2015. jún. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, még arra is lusta, hogy valami hihető kifogást keressen. Az ilyen pasi nem érdemli meg a figyelmed.
2015. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!