Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változtatna valamit a helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatna valamit a helyzeten, ha elmondanám Neki?

Figyelt kérdés
Kicsit egyoldalú barátságról van szó egy nálam közel 20 évvel idősebb férfival... Már régóta szeretném elmondani Neki, hogy mennyire fontos nekem, milyen sokat tanultam Tőle és szeretném ha tartós lenne a barátság... De nem nagyon merem... Rontana vagy javítana a helyzeten egy ilyen "vallomás"?
2015. jún. 9. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Rontana.
2015. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen vallomások teljesen feleslegesek, néha rémítőek. ne mondj semmit, lehet ezt érzeni szavak nélkül is.
2015. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudja, és ha nincs semmi ok a barátság nem szűnik meg.
2015. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem értem azt akarod elmondani, hogy mennyire kedveled, mint barátot?


Amúgy én személy szerint azt gondolom totálisan felesleges ezeket kimondani...normális ember érzi mit érez a másik.

2015. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Te lány vagy, ugye? Ő pasi. Gáááz.
2015. júl. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Önmagában nincs semmi gáz azzal, hogy nő meg férfi és barátok, vagy jóban vannak.


Azzal a barátsággal van baj, mi egyoldalú...sőt az tulajdonképp nem is barátság, hiszen ahhoz 2 fél kell.


Amúgy ha valaki nem érzi az igényt egy kapcsolat mélyítésére (mint ez a pasi), azt a szavak sem fogják ennek fontosságáról meggyőzni. Valami vagy van, vagy nincs...nem lehet érzéseket szép szóval kikényszeríteni...


Sajnos :-D.


De amúgy ezt a felállást nem teljesen értem...van egy nálad 20 évvel idősebb pasi és annak a haverja vagy?

Feltételezem te fiatal vagy...mert egyébként nem hangsúlyoznád ezt a 20 évet.


Ezt a köztetek lévő barátságot hogy kell értelmezni?

2015. júl. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én, mint az #5-ös, úgy értettem, h gáááz, ha a pasi többet akarna. Mert az nem gáz soha, ha kinyílvánítod, hogy a barátja akarsz lenni. Lehet, ő többet akar…
2015. júl. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!