Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van úgy vele, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy vele, hogy a külföldiek szimpatikusabbak neki mint a magyarok, és szívesebben ismerkedik velük? 21/L

Figyelt kérdés
Nekem például unszimpatikusak a magyarok. Nagyon sok a bunkó, érzéketlen ember köztük, ráadásul nem is valami helyesek. Jobban kedvelem például a szlávokat (szlovákokat), németeket...

2015. jún. 9. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Te tudod. Nem a nemzetiség adja egy ember személyiségét. Mindig furának találtam azokat, akik gyufáskatulyában gondolkodnak, mint te is. Magyar vagy, feltűnt? Szóval érzéketlen, bunkó, ...soroljam még? Vagy te vagy a kivétel természetesen? Csak másokra igaz a sok szidalom? N31
2015. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nézz szét más országokban. Sokkal különbek az emberek mint itt.
2015. jún. 9. 12:22
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Ellenkezőleg. Szeretek külföldiekkel beszélgetni, ismerkedni, de társat nem tudnék elképzelni magam mellé, akivel nem az anyanyelvünkön kommunikálunk. És nem valami elvieskedő-magyarkodó okból, hanem pusztán mert nekem nagyon fontos a beszélgetés, hogy egymás rezdüléseit, a legapróbb szóbeli árnyalatokat vagy humort is érezzük.


Amúgy a legnagyobb baj szerintem pont ez, amit a kérdésed is mutat: az állandó önostorozás, hogy mi milyen bunkók és pesszimisták vagyunk. Próbálj egyszer mosolyogva elindulni reggel. Ha beindul a mosolyverkli, akkor azok is kedvesek lesznek, akikkel találkozol. Működik. Komolyan.

2015. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én szétnéztem más országokban, nem különbek az emberek, mint mi, úgyhogy ez így egy nagy f.@szság.

Nemzetiségtől, országtól függetlenül szimpatizálok, vagy nem szimpatizálok emberekkel.

2015. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is bunkók és csúnyák a magyarok, elég volt itt ez az öt év.


28/F, norvég

2015. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem magyar a parom. Engem a temperamentuma, szevedelyessege fogott meg, ami egy magyar ferfiban nincs meg, mivel mas a kultura, a legkor stb. Naluk milliobol 1 ferfk nem ilyen. Ezek utan en is huvosnek latlm a magyaf pasikat.
2015. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Istenem, ennél szélesebb spektrumú általánosítást se sűrűn látni...

Ultimate felületesség

2015. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
a külföldiek sokkal jobb fejek mint a "magyarok" ott nincs annyi előítélet meg okoskodás mint itthon
2015. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as: hát igen, pl. a kérdező.
2015. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én napi szinten beszélgetek külföldiekel azok sokkal kedvesebbek normálisabbak mint az itthoniak
2015. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!