Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tettél le az asztalra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tettél le az asztalra az életben, amire büszke vagy és amiért megérdemled, hogy jó csajod/pasid legyen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 14:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, és egyelőre nincs is senkim.
2015. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 opened paradise ***** válasza:
33%
A kérdés,hogy engem mivel érdemelnének ki :D
2015. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Elég sok dolgot,de elég ha én tudom.Nem megérdemlem,hanem nem érdekel az egész.Nem kellenek a nők nekem,csináljanak amit akarnak...
2015. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Mumusan ***** válasza:
51%
A kettőnek semmi köze egymáshoz. Ha letettem valamit az asztalra, attól még nem lesz jó pasim.
2015. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Mumusan ***** válasza:
85%
Ha letettem 4-5 szakmát az imponálóbb egy férfinak mint hogy szeretettel, tisztelettel bánok vele? Nemhiszem...
2015. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy "megérdemlem"??? És mi az, hogy mindezért bármit is le kell tenni az asztalra? Ez nem így működik...


A párválasztás nem jutalom, amit a tanulásért és munkáért kapsz cserébe.

2015. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
21%
Szereztem 2 húzós diplomát, nyelvvizsgát, a jogsit gyakorlatban és elméleti szinten is hibátlanra csináltam meg elsőre, dolgoztam már több helyen is, summa cum laude eredménnyel végeztem a bartender suliban, vannak céljaim, vannak barátaim, baratnőim voltak, széles érdeklődési köröm van. Eddig ennyi.
2015. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
Semmit, de nem ettől függ, lehet-e jó pasim vqgy sem.
2015. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Max. így: mit tettél le az életben párkapcsolati dolgokban. Mi az amit adsz egy kapcsolatban, ami miatt elvárhatsz Te is dolgokat? Egy csőszerelő ugyanúgy megdolgozhat önmagáért, a jelleme fejlődéséért, a párkapcsolatáért, mint ahogy egy orvos is lehet bunkó, magának való, taszító.


A másik megismerésének szándékát, azt, hogy a határainkon belül próbálunk változni (vagyis nem magunkat megerőszakolva alávetni magunkat a másiknak, sem a másikat rákényszeríteni arra ami nem tetszik neki).. ilyesmiket teszünk egymásért és így leszünk egymásnak jó férfi és jó nő (és nem pasi és csaj, mert nekem pasi pl. a metrón lökdösődő hülyegyerek, de ez már csak az én bolondériám, hogy kit hogy nevezek :D).

2015. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Sok mindent, többet amit egy átlag nő (amit egy átlag nő 50 éves korára letesz, azt én 30-éves koromra letettem, de még egy pasinak is becsületére vált volna), de nem azért, hogy egy a világ által jópasinak mondott akárkit úgymond kiérdemeljek.

Akit ki kell "érdemelni" azt boldogan passzolom tovább:D

2015. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!