Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátomék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátomék jobban állnak anyagilag mint mi?!

Figyelt kérdés
Amióta válság van sajnos nem állunk pénzileg valami fényesen,hiába dolgoznak a szüleim, én szakmát tanulok 15ezer forintot kapok ösztöndíjként de hát ebből nincs dinom dánom ahogy páran hiszik..Félre értés ne essék én nem nekem nem az a bajom, hogy nem járhatok ilyen olyan márkás ruhábn, csak kicsit szégyenlem mikor mondjuk kéne már egy pár új ruha mert a régiek hordhatatlanok de nem tudok 2-3darabnál többet venni mert anyuéknak is adok a pénzből meg hát sok üzletben magas árakat elkérnek egy sima póloért is..Van,hogy sokszor nem jut úgy kajára pénz ahogy kéne..Ezért szégyelném is a barátom ide hozni hozzánk mert mit mondanék neki?Bocsi de ez van, vagy ne.tusolj le mert sok a víz számlánk?!...Vagy nem tudom kifizetni a fagyim felét mert most megint nincs pénzem? Nem tudom mit tegyek.. Nyáron lenne lehetőség náluk dolgozni, de ha én ott dolgoznék egy hónapot és ott is aludnék és péntek esténként haza jönnék mert nem 20pernyire lakok tőle,ugy érezném,hogy azt hinnék,hogy én leszedem őket vagy valami és nem akarom,hogy ezt higgyjék mert nem ilyennek neveltek és nem ilyen vagyok...
2015. jún. 9. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne aludj ott, hanem menj haza munka után.
2015. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az,hogy akkor3 busszal kéne mennem,ami sok idő és sok pénz is :\
2015. jún. 9. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak komolyabb kérdések mindabban amit leírsz.

Azt sajnos nem tudjuk meghatározni hogy hova,milyen körülmények közé szülesünk. A párod jobb anyagi helyzetű szülők gyerekeként született meg, igy valamivel könnyebb számára az élet. DE nem kell szégyelned hogy szegények a szüleid, mert ERRŐL TE NEM TEHETSZ!

A párod ha már jobban megy neki, soha nem ajánlotta fel hogy meghív fagyizni,vacsizni,étterembe? Meglep szülinapodra,névnapodra egy szép ruhával/cipővel/táskával?

Szerintem egy jobb anyagi helyzetű félnél "egyértelmű" lenne hogy nem veszi meg magának a 15.nyári polót hanem a párját lepi meg egy polóval.

Mond el neki hogy nem jó az anyagi helyzetetek és ezért nem tudod vendégülni látni otthon. Normális ember megérti ezt. Ha pedig mégsem esik le neki, ideje újabb pár után tekinteni.

N

2015. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-2 hete járunk..De nem is várom el,hogy bármit vegyen..Volt,hogy meghívott üditőre de valahogy viszonoznom kéne,nem hívhat meg állndóan ő valamire..
2015. jún. 9. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
De meghivhat... Még iskolás vagy neki meg van pénze!
2015. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? 1-2 hete jártok és azon rágodsz hogy a 300 forintos fagyid ki kellene fizetned miközben neki sokkal több pénze van?

Nem vagy komplett, már bocsáss meg! Talán egy 1-2 éves kapcsolatban rendben lenne de nem 1-2 hetesben! Más férfi nem is engedné hogy te fizess..

2015. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!