Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehehetséges ilyen?

Figyelt kérdés
A parom most 25eves, 10 evvel ezelott megallapitottak, hogy nem lehet gyereke egy baleset végett, most viszont teherbe estem, van ilyen?
2015. jún. 10. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Bocs, hogy megkérdezem, de biztos, hogy csak tőle lehetsz terhes? Ha igen akkor örülj, ha nem akkor nagyon nagy sz*rban vagy
2015. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
az orvosok is tévedhetnek néha napján
2015. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
Az a kérdés, hogy volt-e mellette valakid? Ha nem volt akkor csoda történt:D
2015. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

igen simán lehetséges...

egy ismerősömnél hasonló volt...a nőre azt mondták nem lehet gyereke, ők meg ugye nem védekeztek és megbeszélték, ha "becsúszik" akkor biztosan megtartják...és mára már rég meg van a gyerek :)

2015. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ha csak nem csengetett kétszer a postás bácsi, akkor van ilyen BoneyM. :D
2015. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Draga primitiv emberkek! Ez spontan egy kerdes, egyértelműen leírtam volna ha masfele kattcsingatok, de mivel nem így volt a szintiszta igazsagot irtam illetve kerdeztem!! Azert, h massal is tortent ilyen esetleg, vagy ez puszta veletlen e.. a rosszindulatu velemenyekre viszont nem vagyok kivancsi!
2015. jún. 10. 15:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Simán megtörténhet.


Nekem is van ismerősöm, első házassága tönkrement abba, hogy nem lehetett gyereke. Később egy új pasival már mentek meddőségi klinikára, ott megállapították, hogy mindkét petevezetéke elzáródott, egyiket félig-meddig kifújták, de még így is max 2% esélyt adtak rá, hogy valaha is teherbe esik. Most lesz nemsokára 9 éves a lánya.


Az orvosok olyat SOSEM mondanak, hogy esélytelen a gyerek- esetleg ha szerencsétlennek nincsenek golyói vagy petefészke-, de ők maguk is tisztában vannak vele, hogy némi kis esély mindig van rá. Ha nem is sok, de van.


Ha eleget szexeltek, és nem paráztok rá, akkor simán előfordulhat.


A babához meg külön gratulálok :)

2015. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyenről, csak ott a nőnél állapították meg, hogy nem lehet gyereke, bele is nyugodtak. Aztán néhány év múlva jött a meglepi, egy szép, egészséges kisbaba személyében.
2015. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan rokonom, akinél több orvos, egymástól függetlenül állapította meg, hogy lehetetlen, hogy teherbe essen. Most már két éve van egy egészséges kisfiuk a párjával, semmilyen mesterséges módszert nem alkalmaztak a fogantatáshoz:)

Szóval simán elképzelhető, főleg, mivel nagyon rég volt már az, hogy megállapították, nem lehet gyereke. Remélhetőleg van olyan szintű bizalom közöttetek, hogy a párod nem vádol meg azzal, hogy félrementél.

2015. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Igen! Apukámnak hererákja volt fiatalon, és az egyiket ki kellett, hogy műtsék. A másik megmaradt, de megmondták neki, hogy nem sok esélye lesz, hogy gyereke legyen. Azán ennek ellenére mégis ittvagyok én is és az öcsém is, és letagadhatatlanul hasonlítunk az apukámra. :)
2015. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!