Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar tőle valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőle valamit?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, van egy 22 éves barátom. Az a helyzet, hogy valaki ráírt a barátom volt általános iskolai osztálytársára, hogy történt-e köztük valami régebben. Pár nappal az eset után a nő felháborodva hívta fel a barátomat, hogy milyen jogon feltételeznek róluk ilyet. (Tudniillik volt, hogy együtt aludtak régebben, tehát nem kérdés, hogy milyen jogon. Még akkoriban a barátom akart tőle valamit, de csak egy csók csattant el közöttük,és másnap már közölte is vele a csaj, hogy szeretné, ha csak barátok maradnának. Tette ezt egy akkor kb. egy éve tartó párkapcsolata idején, most van együtt négy éve a barátjával. Ezek ellenére, mivel én teljesmértékben megbízok a páromban nem zavart, ha találkozgatnak. Egész jóba is lettem a csajjal, a konfliktushelyzet akkor kezdődött, mikor számomra felháborító kérdést tett fel a fülem hallatára, mely így hangzott: te a természetesség híve vagy, vagy borotválod? Tehát nálam ez a kérdés kicsapta a biztosítékot, teljesen érthetően. A barátom válaszolt, hogy igen. Én azonnal vissza is kérdeztem, hogy milyen jogon kérdez ilyeneket erre az volt a válasza, hogy mert nagy a haja ezért nem nézte volna ki ezt belőle. Azért is nagyon aggódom, mert attól függetlenül, hogy van barátja idegen hapsikkal "alszik" egy ágyba az állításai szerint, aztán csodálkozik, hogy a barátja miért gondolja azt, hogy megcsalja. Az eset óta a barátomat naponta hívogatja, hogy fusson vele össze neki már elege van, egyfolytában kifogásokat keres, hogy miért nem ér rá, erre a csaj ilyet szól a telefonba zaklatottan: mostanság semmire sem érsz rá, ami velem kapcsolatos. A barátom azóta elküldte azzal az indokkal, hogy megígérte neki, hogy beviszi dolgozni a munkahelyére, hitegette egy hónapig aztán semmi. Csörög a telefonom rá 2 percre, hogy ő összeveszett a pasimmal. Kérdezte, hogy most nála vagyok e, vagy sem. Én természetesen nemet mondtam mert kíváncsi voltam, mit akar mondani. Itt csak az volt a bökkenő, hogy a barátomnak csörgött a telefonja, és felismerte a csengőhangját. Erre jól beolvasott nekem, és letette a telefont. Pár nappal utána felhívja a barátomat, hogy haragszik- e még rá. Össze is futottak, persze csak az állás érdekében, mert azóta behívták állásinterjúra. Ma reggel oda mentem elé ők ugye összefutottak, mert a csaj ott dolgozik. Láttam, hogy néz rám, mint aki meg akar ölni. A barátomra nem haragudott, pedig ő nagyon bunkó volt vele a telefonba. Vélemény?

2015. jún. 11. 00:20
 1/1 anonim válasza:
Hát ez a csaj nagyob nyomul a fiúra.Vigyázz mert ez a nő képes szerintem bármire.
2015. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!