Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, boldoggá tennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, boldoggá tennétek egy fiú barátotokat ha megkérne?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy támaszt nyújtotok neki, amikor szüksége van rá, foglalkoztok vele picit, valamit adtok neki, egy kis szeretett. Cserébe persze megkapnátok ugyan ezt többszörösen is akár.
2015. jún. 12. 11:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen, a barátok arra valók, hogy támogassák egymást és a nehéz időkben is lehessen rájuk számítani. Remélem, a "támogatást" nem szexuálisan értetted, mert az viszont nem játszik. Ha valakivel lefeküdnék, nem csak a barátja szeretnék lenni, hanem a párja is, ha meg "csak" barát az illető, nem fogok lefeküdni vele. Ölelést, beszélgetést tudok adni, többet nem.
2015. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem szexuálisan értem természetesen, puszira, ölelésre gondoltam.
2015. jún. 12. 11:46
 3/23 anonim ***** válasza:
Akkor igen, az barátoknál alap dolog :)
2015. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Bár ha lenne párkapcsolatom, akkor óvatosan bánnék ezekkel, mert nem akarok félreérthető lenni.
2015. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
istenem de hülyék vagytok :D
2015. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

igen.

es elo is fordult mar joparszor...csak az a baj hogy miutan megkaptak amit akartak, nemes egyszeruseggel figyelembe se vettek.

nem volt bajuk a kulsommel meg semmi..egyszeruen kihasznaltak es fel ev mulva felbukkantak ujra..nem kuldtem el oket de mar nem adom az erzelmeimet.

2015. jún. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
5.: Ha a 0%-ra gyúrsz, ennél jobban kell próbálkoznod ;)
2015. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha ilyet kérne akkor tudnám, hogy többre gondolna úgyis úgyhogy nem biztos.
2015. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ölelgetős-puszilgatós típus, még családon belül se nagyon. Kevés emberrel vagyok olyan közeli kapcsolatban. Ez még gyerekkorból maradt meg.

Viszont sok más formában tudok támaszt nyújtani a barátaimnak, beszélgetéssel, mászkálással. De az zavarna, ha többször annyit kapnék vissza, mert az már nem lenne egyensúlyban, és fullasztónak érezném.

2015. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
én elvárnék egykis orális kényeztetést barátilag!
2015. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!