Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek az ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek az ciki egy pasi nagyon szeret a gta 3 al játszani? Gyerekes?

Figyelt kérdés
és nagyon szereti a többi gta t is!

2015. jún. 13. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Így önmagában nem ciki, nem gyerekes. Ha a pasi más dolgait elhanygaolja, nem felelősségteljes, akkor gyerekes, nem egy játéktól lesz az.
2015. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
nem ciki,nem gyerekes. az én párom játékfüggő, mivel mással nem igazán törődik, én többször meg is csaltam, állandóan játszik, uncsi
2015. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ, hogy kinek milyen a felfogása... Nálam pl nem számít gyerekesnek, de azért ne csak ez létezzen nála természetesen.
2015. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ciki.

Gyerekes.

Nem pasi.

2015. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nemohalacska válasza:
100%
Én valszeg nyugdíjas koromban is gta-zni fogok s nemcsak mindig a legújabbal. :)
2015. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
A legjobb játék a világon a gta-sorozat. Mondjuk nekem a San Andreas és az V. a személyes kedvencem. Ez csak pozitívum lehet. :)
2015. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem az. Az a gáz inkább, hogy ezt megkérdezted...

Bár azért a GTA 3 eléggé ócska már, szerintem sötét, unalmas, és irtó idegesítő játék. Akkor már inkább Vice City, San Andreas vagy V.

2015. jún. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
a III.Rész engem annyira beszippantott maga az az igazi 90es évekbeli ilyen New York stilusú,kicsit borongós városi hangulatával hogy csak na,azóta se csináltak olyan Gta részt ami ezt átadta volna,Vice City az nem egy tészta vele,se a San Andreas,se a IV,se az V,és azt ne felejtsük el,hogy a II.rész után ez volt az első 3D-s GTA 2002(2003?)-ban ,és akkor eléggé durván ütött a játék.Visszatérve ehhez ,hogy ciki ha egy pasi GTA3-al játszik szerintem nem,bár én is pasi vagyok ,de én is szeretek gépen játszani,bár mikor ez kiszokott derülni bármelyik nő kb 90%-ban totál seggnek néz emiatt,de gondolom az jobban bejön a nőknek hogyha minden hétvégén esetleg totálra innám magam és úgy érkeznek meg haza a barátnőmhöz ,hogy bekelljen húzni az ágyba hulla mereven nem?!
2015. jún. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen kérdések gyerekes kamaszok fejében fordulnak meg. Nem, nem ettől lesz valaki gyerekes, hanem az éretlen gondolkodástól, nem felelősségteljes viselkedéstől. Aki minden hülyeségen hisztizik, és elvárja, hogy körülötte forogjon a világ, na az, gyerekes, nem pedig az, aki játszik.

Ne felejtsd el, hogy a játékfejlesztők mind felnőttek, tehát akkor most ők gyerekesek lennének?

2015. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!