Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kire szokták használni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire szokták használni a magyarok a mostanában oly divatos "asszonyállat" kifejezést?

Figyelt kérdés
Tudtok erre tipikus példát?
2015. jún. 14. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Hol divatos ez a kifelezés???
2015. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pesten :D
2015. jún. 14. 15:01
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Ez csak egy humoros szó, semmi pejorativitás nincs mögötte.
2015. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Bocs. Én vidéki vagyok. Mi nem vagyunk annyira műveltek, hogy így beszéljünk a nőkről.
2015. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Sőt, ezek a bukó pöstiek olyat is mondanak, hogy "emberasszony". Ki nem találnátok, mire értik!
2015. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem egy folyton féltékenykedő, hisztis htb jut eszembe erről a szóról.

Bár megjegyzem, itt senkiföldjén, (a világvége után balra) nem divatos kifejezés.

2015. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Én még nem hallottam ezt a kifejezést. Igaz, én budai vagyok.
2015. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Most épp pesten lakom de vidéki vagyok. Vidéken is hallottam már de itt pesten is. Általában az olyan "ismerősöktől", akiknek életükben nem volt komoly kapcsolatuk és nem véletlen, mert a nőket tényleg egy asszonyállatnak tekintik, akik arra jók, hogy ha jól néznek ki, akkor megdugják, hozzák a hideg sört és ne hisztizzenek ha a drága uruk fél kettőkor esik haza részegen a kocsmából.
2015. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Kb. 10 éve hallottam utoljára ezt a szót, nem tűnik túl divatosnak a számomra.


Én olyan nőre használnám, aki rendszeresen az önkívület határán, az izzadságtól csatakosan, ordítva párzik a csávójával, és jellemzően - bár nem feltétlenül! - keveset tud hozzászólni a görög--perzsa-háborúk kérdésköréhez.

2015. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!