Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mit szóltok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szóltok ahhoz, ha láttok egy fiút sírni?

Figyelt kérdés

Vagy mit gondoltok olyankor?

(ha nem ismeritek)

Bár ezt így nehéz lehet megmondani, mert nem lehet tudni, hogy mi van mögötte.


De mégis, olyankor mi az első benyomás?


2010. febr. 28. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ha látnék pl. az utcán sírni egy fiút biztosan sajnálnám. Volt már rá példa, iszonyatosan sajnáltam. Férfiaknak sokkal nyomósabb indok kell a síráshoz, mint a nőknek, szóval tényleg nagyon sajnáltam :(
2010. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

Az én volt barátom rengeteget sírt nekem. Na az nekem szánalmas volt, és elviselhetetlen.

De ha más miatt sír egy fiú, érthető okból, akkor nem zavarna. 23L

2010. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
azt, hogy emó
2010. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egy fiú is sírhat, nem kell foglalkoznia a többi ember véleményével, hogy akkor most milyen izé hogy sírt. Ha történt vele vmi nagyon rossz, akkor jobb ha kisírja magát, minthogy magában tartsa, mert annál rosszabb lesz.
2010. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

az egyik ismerősöm most pont ilyen szomorú hangulatában van(épp egy szakítás után) de olyan rossz látni ahogy sír :(:( megszakad a szívem... :(

szerintem semmi különös nincs benne h a fiúk is sírnak...hiszen ez az érző ember jegye...

2010. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálnám! Természetesen!
2010. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy férfi sír akkor nő az oka
2010. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
vagy nem :D
2010. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak nők miatt sírtam eddig:D

Vagy azért mert volt barátnőm, vagy azért mert nem volt:D

2010. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kicsit rossz. Azaz persze nagyon sajnálja az ember.

De nem tudom.

Én a férfiakra felnézek, hogy milyen erősek bla bla. És ha sírni látom nem is az, hogy csökken a szemembe, csak rossz tudatosulni vele, hogy mégsem olyan erősek ők sem. Pedig felnézek rájuk.

2010. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!