Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerjek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjek egy olyan fiút akivel még sosem beszéltem csak egyszer láttam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik de sose beszélgettünk csak egyszer láttuk egymást lehet hogy már nem is emlékszik rám. Szeretném megismerni csak nem tudom hogyan. Facebookon nem merem bejelölni mert hogy én vagyok a lány. Tudom hogy nem mindig a fiúknak kell kezdeményezni de én ilyen maradi vagyok :) Fiúk nektek mi az első véleményetek ha egy lány jelöl be? Lenne még egy kérdésem :D ő 28 éves bár szerintem nem látszik annyinak én 19 szerintetek is túl sok a korkülönbség? Barátnőm szerint igen. Bár pasi téren sose volt közös ízlésünk :D kicsit érettebb a gondolkodásom nekem mint neki elvileg :D Valakinek valami jó tanácsa?

2015. jún. 15. 15:41
 1/6 anonim válasza:
az nagyon sok
2015. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

azt se tudja hogy létezel szóval szerintem ne várd hogy kezdeményezzen, inkább jelöld be. én soknak érzem a korkülönbséget de te fogsz dönteni végül nem én, szóval ahogy érzed


21/ farmerfiú

2015. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb elfelejteni? :-)
2015. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
Jelöld be... Mégis mi veszteni valód van???
2015. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor verem bele a fejem a falba...ez csak egy kib**aszott féjszbuk egy retardált közösségi oldal, nehogy már azon a sz**aron sem mered bejelölni??!! Hát hülyét kapok..
2015. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jelolj, en meg lehet orulnek is neki, hogy tesz valamit a lany az ugye erdekebe!
2015. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!