Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Jobb lett volna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Jobb lett volna ha nőnek születtek?

Figyelt kérdés

Egy komment:

Bárcsak nőnek születtem volna, 2 év alatt bombázó válna belőlem, egész nap csak a külsőmmel foglalkoznék: eljárnék edzeni/kardiozni, mellette még sportolnék valamit, figyelnék a kajára, eljárnék ruhát vásárolgatni, divatosan öltözködnék, szolídan kisminkelném az arcomat, eljárnék kozmetikushoz, ezek után meg támasztanám az elvárásokat a másik nemel szemben, azaz passzívan várnám azt a személyt, aki egy személyben jól néz ki/elszórakoztat/eltart/kapcsolatokkal elintéz nekem, azaz gyakorlatilag megoldja az életem.


Ja és hogy ne tűnjek nagyon butának, valamilyen egyszerű egyetemet/főiskolát is elvégeznék, de csak úgy hobbiból, mert inkább várnám a jackpotot, hiszen az igazi pénzkeresés és a karrier amúgy is a férfiak feladata.



2015. jún. 15. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

Nem!


GOndolj bele, ők menstruálnak - ami hasi, egyéb fájdalommal is járhat-, szülnek, és kiszolgáltatottak lehetnek gyökér férfiaknak is egy kapcsolatban éveken át, ha mondjuk nincs megélhetésük. Tudod mikor lennék nő. :) Meg az ilyen nők, akikről az alkérdésben írsz, később rossz lehet nekik majd szembesülni saját magukkal, hogy semmihez sem értenek, csak használják/használták őket.

2015. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Való igaz hogy nőként könnyebben lehet boldogulni, előrébb jutni a mi főleg férfiak által uralt világunkban. De aki a küzdésben örömét leli - ahogyan én is - az a boldogságnak egy sokkal magasabb fokára juthat el.
2015. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én jobban örültem volna annak, ha meg sem születek.
2015. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem, mert amiket felsoroltál, azt férfiként is meg tudom tenni, és amúgy is jobb érzés, ha én keresek sok pénzt, mintha várnék valakire, aki sok pénzt keres, és hátha csurran-cseppen nekem is :)
2015. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
persze, nem kéne ennyi suliba járni, hogy melóm legyen, hanem megszületek, csajnak, és máris van egy szakmám ;)
2015. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5: Ott a pont :D
2015. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
igen ha nőnek születtem volna tuti milliomos lennék
2015. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 MolotovPunk ***** válasza:
Nem.Örülök,hogy férfi lettem. :D
2015. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Néha lehet jobb lenne párkapcsolatból, de csak néha, én inkább egészségesnek születnék inkább, akkor emberszámba vennének a nők.
2015. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 PearlDiver ***** válasza:
Ha úgy vesszük, az ilyen nő is sok munkát fektet a sikerbe. Plusz együtt kell élnie a tudattal, hogy nagyrészt a külsejéért szeretik, és ki tudja mi lesz ha megöregszik és megcsúnyul.
2015. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!