Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy magyar srácban mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én roma lány vok szerintettek van eséjem nála?

Ha magatokbol indultok ki mondjuk?



2015. jún. 16. 12:31
 1/8 anonim válasza:
53%

Sajnos sokan tagjai vagy szimpatizánsai olyan most meg nem nevezett szervezetnek aki uszít, és emiatt nem biztos hogy bevállalnál, mert mit szólnának a barátok/ismerősük aki szintén szimpatizánsok.


De esély mindig van, lehet hogy elég nyitott, akkor nem lehet gond.


Sok-sok példa van mindkét dologra.

2015. jún. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lányként válaszolok.

Nem sok esélyt látnék rá, hogy roma sráccal ismerkedjek, de ha a családja szimpatikus lenne, és ő tanult, művelt lenne, és lenne életcélja, az életmódja/gondolkodásmódja összeegyeztethető lenne az enyémmel, akkor ha a szikra is meglenne, esélyt adnék a dolognak.

De teljesen őszintén, erre az esély egészen kevés. A barátkozás más természetesen, de a párkapcsolatban nem tudnék nagy különbségeket elviselni.

2015. jún. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lányként tudom csak írni, én sosem jönnék össze roma sráccal. Nem azért, mert bármi személyes bajom van velük, de ha rendes is az illető, olyan eltérő kultúrával rendelkezünk, amit hosszú távon nem tudnék és nem is akarnék elviselni.

Megpróbálni megpróbálhatod, esély midig van, de nem látok túl nagyot.

2015. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Én liberális férfi vagyok, gyűlölöm a rasszizmust, de sajnos azt kell mondjam, h a magyar társadalom elég nagy része cigányellenes.

De tündérmesének ott van pl. Batiz András, aki roma lányt vett feleségül.

Kívánom, h azért összejöjjön! :-)

2015. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

# 3

Általánosítás :)

Van ismerősöm aki roma környezetben felnőtt magyar, és igencsak úgy viselkedik mint egy roma,

de van olyan is aki roma és magyarok között nőtt fel, róla meg sem lehetne mondani, érdekes dolog volt ez mert mindkettő osztálytársam volt középiskolás koromban, és érdekes jelenségnek tartottam

szó mi szó, a kultúra eltanulható és nagyban befolyásol a környezet.

2015. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen roma, a balhésabb kivitelből való, vagy a tisztességes kivitel.
2015. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván működhet a dolog. A faji hovatartozástól normális emberek eltekintenek. Elvégre mindannyian egyenlőek vagyunk.
2015. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a helyesírásodból indulok ki: inkább nem.

Igen, vannak előítéletek, de ha ezeket felül tudod írni, például azzal, hogy tanulsz, előbbre jutsz, és nem testesíted meg a romákról alkotott sztereotípiákat, akkor van esélyed. Családomban is van olyan, aki roma lányt választott, de a lánynak semmi köze a sztereotípiákhoz.

2015. jún. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!