Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan viszonyulnátok ahhoz, ha a párotok szilikonmelleket csináltatna? Lányok, ha esetleg már túl vagytok rajta vagy fontolgatjátok, a ti párotok hogy reagált?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, 15 és 19 éves korom közti időszakban anorexiás voltam, 85 kilóról pár hónap alatt 45-re fogytam, aztán 45 és 35 kg között voltam abban a 4 évben az állapotomtól függően. Azóta sikerült meggyógyulnom, habár a súlyom még mindig nincs a normál kategóriában, 48 kg vagyok 165 centihez, csak úgy tudtam kibékülni a hízással, ha egészségesen étkezve és sportolva izmot szedek fel, nem pedig zsírt.

Mára már talán mondhatom, hogy elégedett vagyok az alakommal, másfél éve tartom a súlyom, nem akarok se hízni se fogyni, megdolgozom érte minden nap, és boldog vagyok így :)

Azonban gondolhatjátok, hogy a mellem eléggé megsínylette a dolgokat, nagyon picik, lógni szerencsére annyira nem lógnak, de szörnyen bizonytalan vagyok miattuk. Sajnos akárhogy edzek, nyilvánvaló, hogy ezen nem fogok tudni változtatni - a mell nem olyan, mint egy husis comb vagy egy úszógumis pocak, amit kellő mozgással lehet formálni. Édesanyám támogatna a mellműtétben, már beszéltem róla vele, azt mondta hogy ha úgy érzem, így lenne teljes a felépülésem, hogy ne kislányként nézzek magamra, hanem nőként (végre), akkor ő teljes mértékben mellettem áll, anyagiakban és lelkiekben is.


A párom viszont nem rajong az ötletért. Ő 33 éves, nagyon szeretjük egymást, csak borzasztó féltékeny típus... azt mondta, hogy akkor csak még többen akarnak majd bepróbálkozni nálam, így is elég hogy minden nap azzal kell foglalkozni, hogy ki akart randira hívni, stb. (ezeket természetesen mindig elutasítom, nem csalnám meg).

Szerinte így is gyönyörű vagyok, nincs szükségem szilikonra, neki jók így a melleim, ahogy vannak.


Férfiak, esetleg férjek, ti elleneznétek, ha a párotok megcsináltatná a ciciket, vagy támogatnátok a döntésében?

Lányok, mit gondoltok, mit szólna a kedvesetek?


Köszönöm, hogy végigolvastad :)


2015. jún. 16. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem mellkasdeformitásom van. (kamaszként sose húztam ki magam, mert szégyelltem a szúnyogcsípéseim plusz iszonyat magas vagyok és görnyedve kisebbnek tűntem...)


Párommal már beszélgettünk róla és azt mondta ha én jobban érezném magam nyugodtan csináltassam meg. Ő úgy szeret ahogy vagyok, de ha nem érzem jól a bőrömben magam, az meglátszik és ő se boldog mellettem, hisz én se vagyok bármennyire szeretjük egymást.


És ez elsősorban azért merült fel, mert alapból kicsi melleim vannak, de a deformitás miatt még méretkülönbség is van. Az egyik alig van, a másik meg konkrétan nincs. (pont szegény helyén van a lyuk a mellkasomon és "elnyeli") Szóval ez már látható. Szivacsos melltartókkal még úgy ahogy tudom palástolni de iszonyat meló van benne meg a ruhaválasztásban, strandra nem is merek menni és kivágott ruhát sose tudok felvenni, mert a melltartóm a hiányzó félen eláll ha nem nyakig szabottban vagyok. Szóval önbizalmam kb semmi, ha rakatnék is be, akkor is minimálisan nagyobbat (mondjuk, hogy A-ból B kosárba léphessek) ami ráadásul korrigálná a problémát. De még a jövő zenéje. Nem szántam el magam a műtétre, hisz mégis csak egy műtét. A deformitásom is ezért nem lett megműtve. Rettegtem a műtéttől, mire nem addigra meg késő volt.

2015. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Nálam tervben van (konkrétan erre gyűjtök, akármilyen felszínesen is hangzik), mert hiába vagyok csak 21 éves, olyan a mellem, mint egy 60 éves, 3 gyerekes nőnek :( Brrr...

Párom se szokta levenni rólam a melltartót emiatt, megkérdeztem erről, ő örülne neki :)

2015. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

úgy akartam kezdeni az egészet, hogy letollak. Aztán pátyolgatni akartalak. Most pedig nem tudom eldönteni, kiröhögjelek, biztassalak, bókoljak, dühöngjek vagy micsoda.


Hadd soroljam:

- A gyógyuláshoz gratulálok, le a kalappal. Nem kis erő kell ilyesmihez, komolyan, ügyes vagy.

- Akárhányszor ilyen kérdést olvasok, az jut eszembe, "Még valaki, akit megevett a megfelelési kényszer". Te talán nem látod, de nem magadért akarsz műtétet. Téged csak az hajt, hogy "nőnek" érzed magad (nem a melleidtől leszel nő) és megfelelj egy társadalmi szépség ideálnak, ahol minél nagyobb a nő csöcse, annál Jobb Nő. Ez beteg felfogás, ugyanis nem a melled miatt leszel valaki. És! és nem leszel sem jobb, sem rosszabb attól, hogy AA/A/B/C/D+s melled van.

- A mell egy zsírzacskó. Arra nem tudsz edzeni.

- Tedd félre a párod, ez a te életed és a te tested. Te rendelkezel fölötte, ha csinálsz valamit, azt magadért tedd.

- A borzasztóan féltékeny típusokat kerülni kéne. Csak mondom, ez nagy intő jel.

2015. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs szilikonom, és nem is szeretnék. Ha te úgy érzed, hogy erre van szükséged a felépülésedhez és önbizalmad rendezéséhez, bár nem szeretem a szilikont, mégis anyád véleményét támogatnám.

A párkapcsolatodról viszont ideje lenne elgondolkodnod. A párod nem azt mondja, hogy neki így vagy tökéletes, hanem úgy érzi, vonzóbb lennél szilikonnal, és könnyebben találnál egy jobbat helyette.. Visszahúz téged. Szeretne téged önbizalomhiányos állapotodban tartani, mert neki így jó. Önző, bizalmatlan, párkapcsolatba nem való hozzáállás. Ha bízna benned és magában, nem érdekelné, hányan hívnak randira. Téged nem zavar, hogy simán kinézi belőled a gerinctelenséget?

2015. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha meg akarod csináltatni tégy úgy, de lehet szülés után kéne inkább. Márha akarsz gyereket. A dokinál azért erre szerintem kérdezz rá.
2015. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Természetesen zavaró, hogy bizalmatlan irányomban a párom, ettől eltekintve egy csodálatos ember, remélem alakul ez még az évek során, ha látja, hogy nem kell nekem más.

Nagyon szeretnék gyermeket, a mai "trendekkel" ellentétben amilyen korán csak lehet, már ha képes leszek teherbe esni (gyógyszer nélkül nincs ciklusom). Szóval ha beszélnék dokival, mindenképp rákérdeznék a dologra.

Első, második válaszoló sok sikert, kitartást kívánok :)

2015. jún. 16. 15:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Párom se szokta levenni rólam a melltartót emiatt"

B+!......

2015. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elég gáz, hogy a pasid, azrt nem akarja, hogy szebb legyél és jobban érezd magad, mert akkor még több pasinak tetszenél...hogy lehet valaki ennyire önző?? Már csak ezért is megscináltatnám...
2015. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan értem, mit mondasz, utolsó, de nagyon meredek, hogy ettől szebb lenne. Nem a melle nagyságától lesz valaki Szebb. Hagyjuk már, hogy a nőt a melle (is) definiálja.
2015. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Bence_ ***** válasza:
100%

Menj el valakihez aki szimpatikus és rakd rendbe magad.

Jelenleg 2 lelki beteg él együtt. (pároddal)

Mindkettőtöknek önértékelési gondja van.

Milyen szöveg, hogy ne legyél szép mert akkor udvarolni fognak. Így rondán jó vagy, könnyebb birtokolni.

Pszichológus!!!

Hidd el egy pasinak bármilyen pici cici is cici. Ha a nő jó fej, humoros, kedves, odaadó, pont nem lényeg a mell mérete.

Szilikon cici tapaintása is más mint egy ugazinak. Olyan mintha a melltartódba betettek volna egy labdát.

Tapogass meg egyet.

Ha rendben vagy és nagyon hiányzik akkor gondolkodj rajta. De első körben a gondolkodásodon változtass.

2015. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!