Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középkorú férfiak, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú férfiak, mennyire imponál, ha egy fiatalabb nő flörtölget veletek?

Figyelt kérdés

Például olyan esetben,ha mindketten házasok vagytok,egy kis munkahelyi flört belefér?

Mi a véleményetek?



2015. jún. 17. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fér bele és nem imponál.

Nagyon ellenszenvesek nekem azok a feleségek, akik úton-útfélen az "elhanyagol a férjem" szöveget nyomatják a férfi kollégák előtt.

2015. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Flörttel nincsen baj alapból, csak két felnőtt ember kell hozzá aki nem lihegi túl és nem gázol bele a másik kapcsolatába. (nem lépi át a határokat)

Amúgy nem látom miért volna gond.


Szerintem mindenkinek imponál ha vonzónak látják, annak a kifejezésén már lehetnek egyéni elképelések és vélemény különbségek.

2015. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó érzés. Nem hallottam még olyanról akit zavart volna, hogy tetszik valakinek.
2015. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy szeretem, ha flörtölnek velem, főleg, hogy nem vagyok egy macsó típus. Szívem szerint tovább is mennék, de nem vagyok híve a munkahelyi titkos kapcsolatnak.
2015. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves első válaszoló,úgyszintén Neked is köszönöm, azt viszont hozzáteszem,hogy nincs szó semmiféle "elhanyagol a férjem" rinyáról a nő részéről :)

2015. jún. 18. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!