Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy normális párkapcsolat? Van, aki ebben a helyzetben volt? Végül mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Ha 2 ember már 5 éve van egymással kapcsolatban, de csak 2 hetente 1x tudnak találkozni, mert egyik Pesten a lakik, a másik meg vidéken. Összeköltözésről meg nem tudnak megegyezni, mert egyik sem akar mozdulni.

Egyáltalán mit tudnak egymásról? Szerintem 2 hetente 1 találkozó az kb arra elég, hogy szexeljenek és mindenki arra megy, amerre akar, de a másikat így nem lehet normálisan megismerni. Ha úgy vesszük nem is ismerik egymást normálisan. Ezt nem nevezném kapcsolatnak, bár sokan ugye ezt nevezik távkapcsolatnak.

Szóval nekem ez olyan, mintha lenne 2 ember, akik teljesen külön életet élnek, de 2 hetente találkoznak, hogy együtt legyenek egy picit.

Nekem ez olyan furcsa, semmi köze a párkapcsolathoz vagy együttéléshez.


Vélemények?


(Nem én vagyok az adott helyzetben, csak azt látom, hogy ez így halott dolog)


2015. jún. 18. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Elpocsékoltál az életedből 5 évet egy olyan "kapcsolatra" amiből semmi nem lesz, mert nem jelentesz a fazonnak semmit, csak ingyen d...pajtit.
2015. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

1. Ha nem te vagy az egyik fél, akkor mi a közöd van a másik magánéletéhez? Törődj inkább a sajátoddal, ne a máséval!!!


Több mint 2 éve távkapcsiban élek a párommal, 200 km, és hetente 1-szer talizunk a két város között. Amikor nekem nincs suli, akkor egymásnál vagyunk, vagy ahogy a munkája engedi.

Sokat beszélgetünk neten és telefonon. És mi tervezzük az összeköltözést, csak találjak nyáron munkát, mert most végzek a sulival.


Vissza a történetedhez: ha te tényleg csak külső szemlélő vagy, honnan tudod, hogy mennyit beszélgetnek, vagy mennyire ismerhetik egymást? Skype-on, telefonon attól még egy csomót beszélgethetnek!

Az azért tényleg gond, hogy az összeköltözésben nem tudnak megegyezni. Lehet, hogy még nem állnak készen rá, vagy pedig egyik sem akarja feladni a függetlenségét.

Lehet, hogy ez a kapcsolat csupán egy szexkapcsolat, vagy alkalmi kapcsolat. Nem lehet tudni. Lehet, hogy így nekik ez a helyzet teljesen megfelel.


Az, hogy neked ez furcsa, ez senkit nem érdekel, mivel nem te vagy a másik fél. Szóval, ha nekik ez így teljesen megfelel, akkor nem kéne őket ezért elítélni és ilyen véleményt alkotni róluk. Az ő életük, amiben azt csinálnak, amit akarnak.

A másik meg törődjön a saját életével, és hagyja őket békén!!


Az, ami neked furcsa, az a másiknak meg lehet, hogy jó és természetes!

Minden ember más, teljesen egyedi igényekkel!

2015. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!