Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Züllött élet inkább mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Züllött élet inkább mint papucskodás? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire végletek...
2015. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mind a kettő mást jelent, ha fogalomról van szó...

Felnőtt fejjel gondolkodva, amíg nincs családom, és nem ártok vele senkinek, és tudom, hogy a züllést is csak addig csinálom, amíg tudom, hogy a szervezetemnek nem megterhelő, és nem is minden nap, csak néha, akkor miért ne? De papucs az soha nem voltam és nem leszek, az tuti...

2015. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vajon van-e olyan, hogy züllött papucs? :D De a kérdésre is válaszolva attól függ, hogy mennyire papucs illetve mennyire züllött.
2015. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak magamért felelek, akkor jöhet a züllött élet. Én nem szeretem a korlátokat, pláne annak tudatában, hogy csak egy életem egy halálom. Én személy szerint nem nagyon hiszek az egy életen át tartó örök, és boldog szerelemben legalábbis az én esetemben. Sokkal nyugodtabban fekszem le, és kelek fel, ha ezt az életmódot élem. Egy kapcsolat, gyerek, család rengeteg nyűgöt tud jelenteni, ha valaki mellé nyúl, és azt nem nehéz ebben a romló világban. Míg egy szeretőket tartó ember sokkal lazább, nyugodtabb életvitelt tud élni. Nyilván kitapasztalja, hogy hogyan lehet ezt ésszerűen nem az egészségének a rovására tenni. Romlik a világ, és az ember inkább megkíméli magát az esetleges csalódásoktól. Mindenki olyan életvitelt él, amilyet választ. Én személy szerint mindig is féltem a szerelemtől pont emiatt.


Gondolom a kérdés már nem aktuális, de azért itt a válaszom. :D

2022. jan. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!