Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja? Jön azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja? Jön azzal, hogy valami szuper, menjünk el oda, és amikor felhozom, hogy jó na nem megyünk oda akkor azzal jön, hogy neki nincs kedve, meg nem is olyan jó az.

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet IQ light vagyok,de Mi van?
2015. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk egy példa, közli, hogy a szomszéd faluban van egy uszoda wellness részleggel, meg lehetne nézni.


Amikor mondom, hogy jó akkor végre most menjünk el, nézzük meg, akkor meg közli, hogy nincs kedve meg nem ilyen olyan jó mint a nagy fürdők.

2015. jún. 20. 21:26
 3/9 A kérdező kommentje:

Valószínűleg a dolognak nincs köze a fürdőhöz mert mindennel ezt csinálja, inkább arról van szó, hogy talán ő akar döntéseket hozni egyedül és már nem fogadja el az én döntéseimet, nem tudom.


Igazán, különösebben nem is érdekel ;) De ha valaki tud rá választ meghallgatom.

2015. jún. 20. 21:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen csajom.Mindig megterveztük hogy menjünk,aztán most ne,meg majd.Aztán meguntam ezt és elköszöntem tőle.
2015. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És a más lányoknál nem jött elő ez a probléma?
2015. jún. 20. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez elég fura.Felhozok helyeket amiket szívesen megnéznék,utána meg nem akarom.Másra nem tudok gondolni,csak hangulatingadozásra.Egyszer van kedve,egyszer nincs,pillanatnyi érzései vannak.
2015. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt megfigyeltem hogy általában olyan lányoknál fordult elő akiknek nincs konkrét célja és spontán csinál dolgokat.A többinél nem.Csak ritkán,de akkor tényleg valami nyomos oka volt,de később bepótoltuk.
2015. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na igen. Ez nálunk is baj, én ambiciozus vagyok komoly tervekkel, a barátnőm meg elvan egy gagyi androidos játékkal egész nap lelkifurdalás nélkül, hogy vesztegetné az idejét.
2015. jún. 20. 23:01
 9/9 anonim ***** válasza:
En akkor leszek motivalatlan illetve negativ, nincs kedvem egy programhoz, ha nem szexelunk atz elettarsammal 1 napot illetve nincs meg a szokasos minimum orgazmus szam. Befolyasolja a hangulatom. Sokan vannak igy. N
2015. jún. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!