Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mennyire vagytok nyitottak arra ha leszolitanak az utcán? Nem a jó a segged kö kola és társaira gondolok, hanem normális ismerkedésre.

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 23:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Én nyitott vagyok! :)
2015. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Én nagyon begörcsölök ilyen helyzetben, és próbálok elmenekülni a világ másik felére. Tökmindegy, hogy ki próbál ismerkedni, ez van...
2015. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Valoszinu nem vennem komolyan az adott sracot. Neznek a hata moge, hogy hol vannak a haverjai akikkel majd egyutt rohog rajtam vagy sajat magan. Tudom, eleg lelombozo, de nem vagyok egy nagy szam, el nem hinnem, hogy majd pont en fogom meg annyira az illetot, hogy leszolitson. Tul szep lenne...
2015. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mindig érdekelt,hogy ki mond ilyet magáról,hogy mennyire látja reálisan a saját helyzetét az adott személy?
2015. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

kétszer szólítottak eddig le... az elsőn annyira meglepődtem, és olyan kis fiatalka voltam, a srác meg olyan idős hozzám képest, hogy teljesen megzavarodtam, hebegtem-habogtam valamit


a második kb egy fél éve volt, ott megadtam a srácnak az elérhetőségemet, aki azóta se keresett


egyébként abszolúte nyitott vagyok, nagyon sok barátnőmmel együtt úgy állunk hozzá, ha már elég bátor ahhoz, hogy odajöjjön, akkor egy randi igazán belefér

2015. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semennyire, én is menekülök.
2015. jún. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Erre rengeteg esélyem van :D meglepődnék,az biztos.
2015. jún. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Semennyire, de párom van azért. Ha nem lenne, az adott pasitól függne, mennyire szimpatikus stb.
2015. jún. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ha az utcan barki is hozzam szol (azert a ko kolara igennel valaszolnek:D az sokba kerul am:D)....de viccet felreteve tenyleg utalom....eddig egy ember volt akit kedvesebben raztam Le, az egy kisfiu volt, nalam 10 evvel fiatalabb kb...nem akartam elvenni a kedvet tole:D de eddig mindenkit vagy levegonek neztem vagy csak annyit h nem, kosz nem, stb...am sem tudom miert szolnak hozzam, bunko fejet probalok vagni folyton
2015. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!