Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezd laposodni a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morzsa kérdése:

Kezd laposodni a szexuális életünk. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt.Mindketten dolgozunk.Szeretjük egymást és közösen tervezzük a jövőt is.Sokat sétálunk,mozizunk,kirándulunk,találunk időt egymásra.Viszont egyre ritkábban szeretkezünk,ami kezd aggasztóvá válni.Mit tehetnék,hogy a "leendő férjecském" újra aktív legyen az ágyban?
2015. jún. 22. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez jó kérdés, nálunk is ez a gond, csak fordítva. 38/F

Én masztizással oldom meg, meg gondolkodom titkos szeretőmben, pedig a párommal lenne jó amilyen az első 2 év volt...

2015. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te mennyire aktivizálod magad?
2015. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Le kéne fogyni, kéne háztartást vezetni, nem kéne navajogni, nem kéne állandóan elégedetlennek lenni, nem kéne kéne állandóan a férfit verseny helyzet elé állítani másokkal szemben. így hirtelen csak ennyi jutott eszembe.
2015. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Neked van nod, utolso?
2015. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Singularity, és ha fordított helyzet van, a nő nem kívánja a férfit, akkor mit kell tennie a férfinak, hogy újra aktív legyen az asszony?
2015. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
#5 Pénz, pénz, pénz. Másképp sajnos nem megy. De ha egy nő elkezd elégedetlen lenni a kanjával annak úgyis megcsalás majd szakítás a vége. Természetesen játsszák a mártírt közben.
2015. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Tehát mindkét esetben a nő a hibás. Nincs több kérdésem.
2015. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

A te szavadra adni cpt.s. olyan , mint a sz*rra lenezni. Felesleges.

Na menj es hasznositsd magad a valo eletben.

2015. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem eszem ágában sincs titkos szeretőt keresni.Én szeretem a párom.Ami engem illet,jobban kívánom a szexet,mint ő.Mostanában beszéltünk párszor a baba témáról,de még várunk vele,de én már nagyon szeretnék.Lehet,hogy ez lehet a gond,hogy fél,hogy összehozunk egy babát?
2015. jún. 22. 15:58
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
Én is szeretem a párom, pont azért szenvedek, hogy a 4-éves kapcsolatban 2 éve nem olyan mennyiségű a szex, mint az első 2 évben...
2015. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!