Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki több mint egy év után mondta el a volt párjának hogy van egy közös gyerekük? Vagy ilyenkor már nem is érdemes?

Figyelt kérdés

4èvig voltunk együtt, mikor jött egy karrier lehetősèg szàmàra nagyon nagyo messze..

Nagyon hosszú lenne felsorolni, mi mièrt, ès hogyan de a vègèn arra jutottam sak hàtràltanàm annàl viszont jobban szerettem így szakítottunk. Majd kiderült terhes vagyok, megtartottam , nem szóltam neki nem akartam felkavarni...

Most hazaköltözött, nem tudom mièrt...ès nem tudom mit tegyek elmondjam, vagy màr ne, vagytagadjam le....

Nem kell a pènze nem ilyenekről van szó, eddig is nehèz volt a lelkiismeretem, de így hogy egy orszàgban vagyunk megint, túl van a nehezèn..nem tudom kittegyek. Úgy èrzem neki is joga van, a kicsi felè is hazugsàg hisz meg nem tud dönteni.

Viszont lehet így tudatlanul boldogabb..


2015. jún. 23. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erről mindenkinek joga van tudni.
2015. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Mindenképpen mondd el,neki is joga van tudni és babának is joga van az apukájához. Biztosan nem lesz egyszerű menet de mindenkinek így lesz jó :) Hajrá!
2015. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mumusan ***** válasza:
100%
Már akkor szólnod kellett volna amikor eldöntötted hogy megtartod.
2015. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A te helyedben már akkor elmondtam volna, mikor megtudtad. Valószínűleg mérges lesz, hisz az övé is. Mondd el neki, lehetőleg személyesen :)
2015. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ebből már nem jössz ki jól.

Meg kellett volna beszélned vele, hogy meg akarod tartani. Akárhogy is, egy igen nagy kötelezettséget és felelősséget raksz a vállára, amiből nem jöhet ki jól.

2015. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó pont ez a gond, vagy olyasmi...

Az hogy èn hogy jövök ki a dologból nem èrdekel, nem is akarom ràerőltetni, nem akarom hogy kötelessègnek èrezze, ezèrt is nem mondtam el. Fèltem úgy gondolja mindent el kell d8bnia minden àlmàt ez a vèletlen miatt...

Viszont èn sem akartam eldobni azt a vàgyam hogy anya legyek csak mert rosszkor csúszott be ( gyógyszer,ès pco mellett).

Ezèrt döntöttem így, nekem senkim, a vàrosból eljöttem...egyedül vègigcsinàltam, bagyon nehèz terhessèg volt 6hónap korhàz, koraszülès stb. Mostanra nyugodtam meg èn is....nem isvoltam benne biztos hogy hazajön, plàne nem egyedül, vagy hogy megkeres...most meg,vagy felborítom az èletèt vagy hazug maradok egyik sem jó tudom, de a jobbik rosszat kell vàlasztanom, csak melyik az??

Az pedig alap hogy szemèlyesen mondom el, ès nem úgy hogy ràzúdítom, az orra alà dugom..ha elmondom.

2015. jún. 23. 13:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a férfi nem igazán szólhat bele abba, hogy a nő szüljön-e. Mert ha a nő szülni akar, akkor az meg is szüli, persze lehet, hogy tévedek :)

Egyébként lány vagy fiú? :) Kitartás ;)

2015. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fiú
2015. jún. 23. 16:24
 9/10 bblanco válasza:
Bármilyen döntést is hozol, próbáld mérlegelni, hogy ez milyen következményekkel jár a gyermeked életére, ha az apjától semmi jóra nem számíthat, akkor kár a dolgot bolygatni. Persze lehet nem csak a kicsinek van szüksége rá hanem neked is, de ezt csak Te tudod.
2015. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erről tényleg joga van tudni. Fordított esetben te nem akarnál tudni arról, hogy lett egy gyereked? Miért gondolod, hogy nem örülne neki? Egészen különböző módokon szoktak reagálni a férfiak. Én nagyon nagyon mérges lennék rád a helyében, hogy elvetted tőle ezt az egy évet, nem lehetett ott a gyereke születésénel, meg azután sem, hiszen nem tudott róla.


Mindenképpen mondd meg neki, a gyereknek is joga van az apjához. Mi a legrosszabb, ami történhet? Ha nem érdekli, úgyis azt írod, hogy nem akarsz tőle követelni semmit.

2015. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!