Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ribis, ha sok fiubarato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ribis, ha sok fiubaratom van es neha naluk alszom?

Figyelt kérdés
Csak alvas van!! 22N
2015. jún. 24. 20:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Úgy van, pontozzátok le az egyetlen értelmes választ!
2015. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ma mindenkit lepontoznak, leszólnak..

Annyi baj legyen, én meg mindenkit felpontozok!! :)

2015. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem elég ribis.
2015. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ja, nagyon ribis, sőt, az is, ha a lánybarátaidnál alszol!44!! Minden ribis amit egy lány csinál!!!!


Komolyra fordítva a szót: nem értem, miért lenne ribis ottaludni egy barátunknál, legyen az bármilyen nemű, úgy, hogy nem csináltok semmi extrát az alváson kívül. De biztos az én értékrendem defektes.

2015. jún. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14-esnek:


Itt nem azzal van a gond, hogy ott alszik, hanem ezzel, amit maga a kérdező is írt az első kommentben és ott NEMCSAK AZ ALVÁS VAN!! :

"Kozos agyban, neha hozzambujnak es olelgetnek."


Az rendben is van, hogy aludjon ott az egyik haverjánál, de KÜLÖN ÁGYBAN, ÉS NE TAPEROLJÁK MÁR LE! De mivel ezt engedi ezért válik azzá!

2015. jún. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13 vagyok: köszi, hogy lepontoztatok, márpedig az, hogy egy ágyban alszik más fiúkkal, akik ölelgetik, az nagyon nagy ribiség... akkor nem lenne az, ha nem taperolnák vagy külön ágyban aludnának.
2015. jún. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16-os kommentelőnek:


Nyugi, itt az összes olyan válasz, ami azt takarja, hogy tényleg r..b..c a kérdező le van pontozva.

De hát ő maga árulta el magát az első kommentjével, akkor milyen választ várt tulajdonképpen?

Hogy majd gratulálunk neki, hogy ügyes vagy kislány, csak így tovább!


Ha tényleg csak alvás lenne, ahogy a kérdés alatti első mondatban írja, akkor nem lenne az. De! az 1. kommentjével agyonütötte ezt a tézisét!

Szerintem, ahol már közös ágyban van a srácokkal és ők fogdossák a csajt, az már annak számít.

2015. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 PearlDiver ***** válasza:
Kérdés hogy miért alszol náluk? Szeretethiányos vagy? Vagy várod hogy melyikbe szeretsz bele egy idő után? Esetleg más miatt?
2015. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#14 vagyok. Úristen, közös ágyban alszik két barát, hát micsoda erkölcsi fertő! És még össze is bújnak (mint ahogy én teszem a barátnőimmel mellesleg), hát ez tiszta Szodoma és Gomorra!
2015. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!