Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tilt le?

Figyelt kérdés

A lényeg röviden: Megismerkedtem neten egy sráccal, de van barátom, ezt ő tudta is az elejétől. (Ő nincs kapcsolatban.) Eléggé megkedvelt, ha nem lenne barátom, akkor akart is volna valamit. Kicsit talán emiatt is elég mélypontra került a kapcsolatom, de végül barátommal sikerült megbeszélni a dolgokat, amit elmondtam a srácnak is. Azt mondta, ennek ellenére szeretne velem tovább beszélgetni. Majd rákövetkező nap gyakorlatilag elküldött az anyámba...

Azt hittem csak szar kedve volt, és majd lenyugszik, de azóta sem írt (már egy hete kb.).

Igazából megértem, hogy szar neki, azt is, hogy nem akar velem beszélni, de akkor miért nem tilt le?

Állandóan ott van a kísértés, hogy ráírjak, de nyilván nem akarom se őt bántani, se magamat megalázni. Ha letiltana, legalább egyértelműen látnám, hogy tényleg nem akar beszélni. De így még az se...


Valaki tud egy huszonéves srác fejével gondolkodni, és megmondaná, hogy most WTF?


2015. jún. 25. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán azt várja hogy rá írj és beszéljétek ezt meg mert ő túl büszke hogy rád írjon. Nem alázod meg magad csak ha olyat írsz neki.
2015. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ideje lenne kicsit felnőttként viselkedned. Nyilvánvalóan ez a srác nem a haverod akar lenni. Akkor meg mi a francnak kell vele tovább beszélgetned?

Ha a barátod mellett döntöttél, akkor milyen kísértésről beszélsz egyáltalán, hogy ráírj erre a másikra?

Ha meg nem vagy képes komolyan, értelmes felnőtt módjára dönteni a barátod mellett, akkor nem kell vele együtt lenni.

2015. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy huszonéves srác vagyok, megmondom frankón WTF.


Ő szeretne F veled, ez tiszta sor.

Te nem szeretnél F vele.

Neked van barátod, akivel megy a F.

Eközben ő egyedül van és nincs kivel F.

Mivel egyedül van, ezért ráér ezen rágódni, hogy pl egy estéjét tölti tök egyedül miközben Te meg F a barátoddal.


Nem ír rád, mert tisztában van vele, hogy nem lenne belőle F. Ellenben elég jó nőnek tart, és nem tilt le téged, mert hátha lesz még egy kis F. Szóval ennyi a F.


Összegezeve F-ek nélkül, zavarja, hogy mással vagy és nem vele, de mivel nem tudna (akar) ez ellen tenni, ezért inkább nem is ír. Ellenben meghagyja a lehetőségét, hogy ha akarod, akkor tudj közeledni felé. Kb vár rád.

2015. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: esküszöm feldobtál:D

És mit gondolsz? Írni kellene neki vagy nem? A válasz gondolom a nem, hiszen ha írogatnék neki anélkül, hogy F lenne belőle, akkor csak a kést döfködném bele...

2015. jún. 25. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából meg is válaszoltad magad a kérdést, F nélkül ne írj.


Mert pl, ha ráírsz, akkor tök boldog lesz, visszaír, megy egy két levélváltás, aztán mikor F-ra kerülne a sor, akkor "visszatáncolsz" akkor attól teljesen kiakad, olyankor a srácok egy része az "r" betűs szóval illeti a lányokat persze ez a srác habitusától, aktuális lelki állapotától is függ.

2015. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!