Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit várhatok egy fiútól, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várhatok egy fiútól, aki irányításmániás és hatalmas a birtoklási vágya?

Figyelt kérdés

20 éves a srác.

Egy ideje jóban vagyunk, tök jófej, nagyon szeretem, kezd több is kialakulni köztünk, de a körülötte lévő emberektől elég sok rosszat hallok, hogy milyen egy kapcsolatban. (ezeket, amiket leírtam, és az egyik....barátja azt mondta, az előző barátnője félt tőle...)

Én sosem láttam agresszívnak vagy valami, sőt kifejezetten nyugodt típusnak ismertem meg, de ezeket a dolgokat olyan emberek mondták róla, akik 7-8 éve ismerik.

Van értelme ebbe belekezdeni?


2015. jún. 26. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

ne hallgass a pletykákra.... de ha neked is kérdés, akkor inkább ne.

Te mióta ismered?

2015. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören: nincs. Ha a barátai azt mondják, agresszív, és az előző nője is félt tőle, akkor csak akkor kezdj vele, ha mazochista vagy, szereted ha korlátoznak, ütnek, tönkreteszik az önbecsülésed, az életed.. De ez esetben lehetőleg ne másoknak panaszkodj, hanem élvezd a választásod. Tudtad, mibe vágsz. Zárójelben megjegyzem, a szociopaták tűnnek a legjobb fej embereknek, ameddig közelről meg nem ismered.
2015. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az exem kifejezetten jófej, nyugodt volt. Aztán összejöttem vele, és irányításmániás lett, egy idő után pedig agresszív is. Nem egyszer bántalmazott fizikailag is. Az ilyen emberek az elején, felszínes kapcsolatokban nagyon jól el tudják játszani, hogy kedves, aranyos, jó fejek, de a hozzájuk közel állók felett uralkodnak.
2015. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Két hónapja ismerem.

Amúgy a bátyjám évfolyamtársa a főiskolán, ő is azt mondta, jófej, de fura...

2015. jún. 26. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok jót ne...
2015. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mumusan ***** válasza:
100%
Pletykára nem adunk, de légy résen. Egy birtoklásmániás embertől iszonyatosan nehéz megszabadulni. Nem a semmiért vannak az anyaotthonok ahol kimenekített emberek bujkálnak.
2015. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Látjátok? Hiába zavaros a fiú, neki akkor is az kell...
2015. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Missi_Key ***** válasza:
26%

a körülötte lévő emberek ha fiúk..nem akarnak ők is tőled valamit, ha lányok akkor tőle..azért ha anyira nagy barátok nem mondanának rosszat róla...én legalábbis nem terjesztem a barátaimról hogy hatalommániások akkor sem ha azok.


amúgy meg nyugodtan barátkozz vele, és döntsd el magad hogy akarsz e többet, de ne a borítóleírás alapján ítéld meg a könyvet

2015. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!