Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom (férfi,34 éves)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (férfi,34 éves) társkeresőt használ, pár napja vettem észre. Ti mit tennétek, hogyan szembesítenétek vele? 5 hónapja vagyunk együtt, az általa most is használt oldalon ismerkedtünk meg.

Figyelt kérdés
A profilja be van téve nálam a könyvjelzők közé a kezdetektől, és néhány napja kíváncsiságból rákattintottam. Akkor az volt látható, hogy 1 órával azelőtt fent volt.Tegnap többször próbáltam elérni telefonon,de nem válaszolt. Ezért aztán írtam neki üzenetet ezen társkereső oldalon keresztül, erre válaszolt is, hogy dolgozik még, és nincs térerő. Ezért nem kapcsolt a telefonja. Ez lehet igaz, mert hegyen dolgozik. Magától írta, hogy azért lépett fel, mert megpróbálta törölni a profilját, én erről semmit sem kérdeztem. Munka után felhívott, de a társkereső oldalról nem beszéltünk. Azóta többször "ellenőriztem", csak ma legalább 3x volt fent az oldalon, a profilja továbbra is aktív. Ti mit tennétek? Regisztráljam magam újra, más névvel és kezdjek vele levelezni? Vagy egyszerűen dobjam ki

2015. jún. 30. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell belemenni ilyen játszmákba?

Miért nem mondod ki neki nyíltan, amit akarsz?

Mi az, hogy regisztrálsz és kikezdesz vele? Nem érzed, ez mennyire mélységesen szánalmas?

Mondd ki: ha komolyan gondolkodsz a kapcsolatunkról, fejezd be a csajozást, ha nem, akkor viszlát.


Mi ezen a bonyolult? N31

2015. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A játszmát nem én kezdtem. Legutóbb pont 1 hete kérdeztem tőle,hogy mit is akar, döntse el. Mondtam neki,hogy úgy érzem nem őszinte és nem komolyak a szándékai. Erre azt válaszolta,hogy túl sokat gondolkodom,és szeret engem.
2015. jún. 30. 14:18
 3/12 anonim ***** válasza:
A helyedben őszintén rákérdeznék, hogy ez most akkor micsoda?
2015. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Te is ugyan úgy felnéztél a társkeresőre, ahogy ő is. Akkor most mi a baj?
2015. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyenesen rá kell kérdezni, hogy most is aktív a profilja megismerkedésetek óta és úgy tűnik számodra? nem gondolja komolyan, az elkövetkezendő időkben várható lesz -e hogy komolyan gondolja, vagy...
2015. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Fél év után még mindig fent van és aktív.

Szerintem ez elég egyértelmű válasz, nem gondolod?

De 34 évesen jobb talomban tartani az aktuálist, hátha nem jön jobb, és akkor sem marad egyedül, ha épp jobbat már nem talál. Logikus lépés, csak minden érzelmet nélkülöz.

2015. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is mindenképpen az őszinte megbeszélés,rákérdezés híve vagyok. Sajnos nem élünk egy városban,ezért ritkán tudunk találkozni, telefonon pedig nem olyan jó ilyenekről beszélni. Személyesen látod a reakcióját is.
2015. jún. 30. 14:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A profilja azért aktív,mert még keres. Amíg nem éltek együtt,addig ez nem is fog vátozni. Én biztos hagynám,had menjen ahová,és akihez akar. Símán tovább lépnék.


F

2015. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Te mit kerestél a társkeresőn?
2015. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez 'normál' függőség. Az összeköltözés megoldja....ha előtte le van tisztázva a dolog.
2015. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!