Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyen anyámnak előítélete a barátommal szemben? (értelmes válaszokat kérek mert tényleg fontos. )

Figyelt kérdés
Sajnos az előző magasra tette a mércét a kis romantikus fogásaival (virág, csoki). Az újat nem látta csak neten és alaptalanul vádaskodik hogy buta (mert szakközépben végzett) és hogy szar környéken lakik, meg biztos csak át akar verni. Ráadásul le cigányozta pedig egyáltalán nem az, ez biztos. Harcművészetet oktat és szerinte az nem tisztességes állás, le semmizi. De nem tudom mit vár egy 20 évestől, hogy eltartson?? És nem akar velem beszélni róla meg elküld hogy fejezzem be a vitát ő csak a véleményét mondja el. Mikor hozzam fel magunkhoz bemutatni? Tényleg rendes srác, barátaim is ismerik.
2010. márc. 2. 21:09
 1/7 A kérdező kommentje:
kösz
2010. márc. 2. 21:13
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
énszerintem nemtehetc semmit ha egy anyánban az elsö benyomásra( ha képen is) megrögzül benne :( egy idő után enyhülni fog mert a te érdekedet fogja nézni
2010. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egy anyában*
2010. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már harcművészetet oktat akkor rossz ember nem lehet :)
2010. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
most őszinte leszek.én fel sem vinném,megkímélném anyámtól.
2010. márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem addig semmiféleképp ne vidd el bemutatni, amíg anyud nem fogadja el... Legalábbis én nem merem áthívni a barátomat, a családom nem fogadja el, mert nem magyar. Ha hazahoznám nagyon nagy botrány lenne belőle. De ha te szerencsésebb vagy és anyudék nem patáliáznak akkor egy hétvégi ebéd vagy ilyesmi jó alkalom h bemutasd őket egymásnak.
2010. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat (: remélem csillapodnak otthon, mondjuk eddig jókat meséltem róla.
2010. márc. 7. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!