Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ismerkedni fiúkkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni fiúkkal?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy már az elején megromlik az összessel a kapcsolatom, mert nem akarok egyből komolyat.

Mondok egy példát: egy társasággal kint voltunk, iszogatni a kis városomban(nem valami mozgalmas), amikor oda jött a haverom tesója és egy számomra idegen srác. A sráccal elkezdtünk dumálgatni, és egyből rámírt facebookon, elakart hívni ide-oda, holott mégnem is ismertem annyira, így kettesben nemigazán mentem volna vele bárhova. Amikor megmondtam az igazat, megsértődött.

A problémám, hogy megse tudom őket ismerni, mert egyből közelednek, és ha nem ugrok, megsértődnek.

Tudom, hogy gáz, de nekem a randi nem azt takarja, hogy egy vadidegennel elmegyek kettesben valahova.

Szeretek előtte akár neten beszélgetni, vagy egy kicsit meglátni, hogy milyen, mert már nem egyszer vettek hülyére...

Vagy az én hozzáállásom a rossz? Őszintén mondjátok meg, mert kiváncsi vagyok.

NYilván csak úgy tudok megismerni valakit, hogy "randizunk", de ők ezt már egyből komolyan gondolják.

Az egyik legjobb haverom, aki fiú, és már 1000x megbeszéltük, hogy csak barátok vagyunk, minden nap felhív, skypolni akar, minden nap találkozni, múltkor monta, hogy most beülünk egy étterembe. Mondom nem szeretnék, de nem hagyta. Sikerült azt kiharcolnom, hogy mindenki a maga részét fizesse és ne ő az enyémet.

Egyszerűen nem tudom kezelni a pasikat. A havernak is már sok a közeledése, minden nap 3x minimum megdicsér, hogy milyen szép az alakom, milyen jó a stílusom...

És hiába mondom finoman, hogy kedves, és jól esik, de húzzunk meg egy határt, még ő háborodik fel...

Mielőtt mondanátok, a baráti körömben mindenki tök jól kitud jönni a fiúkkal, ennek ellenére, csak én nem.


2015. júl. 1. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva,

A fiúk próbálnak veled ismerkedni, de Te állsz teljesen ellen nekik. Így nehéz.

Randizni igenis kettesben lehet! Nyilván nem fog egyik sem egy sötét sikátorba berángatni.

A neten való beszélgetés szerintem tök felesleges, ha személyesen tudtok találkozni. Ha valaki gáz, akkor leépíted és kész. A bókokat fogadni kell, a vacsimeghívást szintén. Nyilván senkit nem kell lehúzni, a felesben fizetés teljesen jó.

Lehet, hogy azok a srácok, akik eddig próbálkoztak, szimplán nem voltak szimpatikusan Neked.

Kicsit engedd, hogy kísértésbe vigyenek.

2015. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bármilyen hihetetlen ez a dolgok menete. Találkoztok, bemutatnak egymásnak, megvan a szikra akkor elhív egy randira.

Ha net és facebook függő vagy és csak ott tudsz létezni, kommunikálni akkor ez van.

2015. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!