Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menekül előlem a srác, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menekül előlem a srác, mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem akarok sokat fecsegni. Volt egy srác, akivel nagyon jól alakultak a dolgaink, aztán egyik napról a másikra eltűnt, nem keresett, lemondta a találkát, és nem is beszél velem.

Ma a barátnőmmel sétáltunk, és össze futottunk a sráccal, mögöttünk jött, mire átment a másik oldalra, és szabályszerűen "rohant", még a barátnőm is megjegyezte. Ránk se nézett, hanem direkt ment előre, aztán amikor a buszt várta, úgy állt, hogy néha kilesett, de rá se tudtam látni.

Én integettem neki, ő vissza, és ennyi.

Iszonyatosan megalázva érzem magam, még ha hülyeség is. Nem nyomultam rá, inkább fordítva volt. Semmit nem csináltam.:(

Olyan szinten rosszul vagyok azóta...Mit csináljak, hogy elfeljtsem a történteket? Holnap ki kell mennem szintén a városba, de félek, hogy ez megismétlődik.


2015. júl. 1. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább beszélj vele ,kresd fel
2015. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?

Semmit,felejtsd el.

Ha meglátod vigyorogj a képébe,de legyen azarcodra írva:baxódj meg gyökér.

2015. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de vissza se ír az üzenetemre. Mármint, megvolt beszélve egy találka, lemondta(nekem kellett keresni, hogy egyáltalán megmondja, hogy lefújva), erre válaszoltam, hogy ha van kedve összefutni írjon, nem írt.

Rendben, megpróbálom, csak annyira rossz ez az érzés. Miért nem lehet korrektül megmondani a másiknak a dolgokat?:(

2015. júl. 1. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!