Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ábrándultam ki rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ábrándultam ki rövid időn belül abból a személyből, akiért pár hónappal ezelőtt még oda voltam? Két évig voltam belé nagyon szerelmes, jártunk is kis ideig.

Figyelt kérdés

Most meg mióta eltelt pár hónap, és tudatosan próbáltam elfelejteni, már egyszerűen nem értem, hogy mit szerettem benne. Már nem vonzódom hozzá úgy fizikailag sem, mint régen. Nem is olyan rég találkoztunk, ő próbált ölelgetni, meg felkelteni az érdeklődésem, de egyszerűen nem érdekelt. Végig azon gondolkodtam a beszélgetés közben, hogy inkább otthagyom. Előjött az összes rossz tulajdonsága, amit eddig észre sem vettem. Rájöttem, hogy már nem akarom őt.


Szóval, a kérdésem az lenne, hogy ha eddig nem tudtam kiverni a fejemből, akkor most ilyen rövid idő alatt hogy tudtam belőle kiábrándulni? Normális ez?


2015. júl. 2. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert alapból nem is szeretted? Ha valóban szerelmes lettél volna belé, akkor le se szarnád a rossz tulajdonságait.
2015. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ezt papolom már régóta, hogy amikor "szerelmes" vagy valakibe, akit még csak nem is ismersz igazán, az nem szerelem. Vonzódsz hozzá, festetsz róla egy képet az agyadban, kivetíted rá és abba szeretsz bele.

Aztán megismered közelebbről, meglátod őt magát és "kiábrándulsz" belőle. Pedig az igazság az, hogy soha nem is szeretted.

2015. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem igaz, hogy nem szerettem. Mindennél és mindenkinél jobban szerettem. Csak tudod/tudjátok, egy idő után már nincs kedve az embernek megalázkodni újra és újra. Ha valami nem működik, akkor azt nem szabad erőltetni. Nekem ezt nagyon sok időmbe telt megtanulni. Nem tudnám megszámolni két kezemen sem, hogy hányszor betegedtem meg, miközben vártam rá a -10 fokban. Vagy hogy hányszor megalázott akarva-akaratlanul, és hogy ezzel nekem mekkora fájdalmat okozott. Volt, hogy öngyilkosságon gondolkoztam, úgy éreztem, hogy nélküle semmi értelme nincs az életemnek. Szóval nekem ne mondja senki, hogy nem szerettem...
2015. júl. 2. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Aha, amikor még nem ismerted igazán, akkor szeretted, mikor megismerted, hogy milyen ember is valójában, akkor meg már nem?

Ez nem így működik!

Ha azt sem tudtad, milyen az igazi jelleme, akkor kit szerettél? Mert őt biztos hogy nem. Inkább a róla elképzelt ideálképet.

Szerelmes voltál te, csak éppen egy álomba.

2015. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem lehet, hogy valamit csinált, amiért kiszerettél belőle?
2015. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!