Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mindent előre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindent előre megtervezett, vagy csak így jött ki és véletlen volt, hogy pont én?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki gyakran betér abba a pékségbe ahol dolgozom, szerintem tetszem neki mindig kedves és mosolyog, általában megdicséri hogy ha más frizurám van vagy új ruhában vagyok.

Egyszer beszéltük kolléganőmmel, hogy mindig megdöglünk a melegtől és nincs semmi jégkrémes a közelben, ezt hallotta is, majd legközelebb mikor csak én egyedül dolgoztam hozott 1 jégkrémet, hogy hallotta, hogy jól esne nekünk a melegben,. aztán megkérdezte meddig dolgozok, mondom 5-ig, rögtön mondta h pont addigra végez ő is, megkérdezte hol lakok, mondja pont arra kell mennie , aztán én éhes is voltam, mondta h ő is nagyon éhes és elvitt vacsizni, tudta azt is, hogy azt a fajta éttermet szeretem a legjobban,


De azt nem lehet látni h éppen ki dolgozik a pékben mert minden nap más dolgozik és 2 műszakba járunk és nem is lehet belátni az ablakon, de pont akkor volt nála minden, ja és ilyen minyon is volt nála pont 1 darab ez a sárga ami megy most a mozikban.

21/N


2015. júl. 2. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy gondolhatta, hogy vagy te vagy vagy nem, ha nem akkor megeszi egyedül azt a fagyit, a minyont meg odaadja egy kisgyereknek.

Dehogy abba a városba csak miattad ment az is tuti,.

Tutira tetszel neki elég egyértelmű.

2015. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Estienne ***** válasza:
100%
Vagy jófej kolléganőd van és segít picit :D
2015. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi véletlen? Gondolod hogy minden nap elvisz valakit vacsorázni? :) Tetszel neki.
2015. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te voltál a célpont.:) Két lehetőség van, szerencséje volt, hogy pont te voltál bent, különben pedig ő maga ette volna meg a jégkrémet, vagy megkérdezte korábban egy kollégádtól, hogy mikor leszel te a pékségben. Gondolom 1-2 nappal korábban azért kiosztjátok a műszakokat.
2015. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Romantikus történet :)
2015. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. júl. 2. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Tuti tetszel neki, de lehet h benned nem biztos.
2015. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!