Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is létezik ez a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is létezik ez a két kategória? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Vannak olyan nők, akikkel nagyon szívesen szexelnék, vagy akár kiverem a képeikre, de ha párkapcsolatot szeretnék, semmi esetre sem jönnék össze velük. Ide tartoznak például bulizós nők, vagy a sokat sminkelő plázacicák is


Egy másik csoportja a nőknek pedig szexuálisan annyira nem izgat fel, mint az első csoport (ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem, csak kevésbé), viszont szívesen járnék velük. Általában szép arcú, kedves nőkről van szó.


Az lenne a kérdésem, hogy más férfiaknál is létezik ez a két csoport? Hát nőknél létezik-e?



2015. júl. 2. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
nem! csak te vagy ilyen érdekes ember
2015. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Valahogy egyébként sem vonzanak azok a sminkelős plázacicák... Van amelyik megszólal és már fordulok is a másik irányba... összetettebb a dolog ennél ahogy te látod...
2015. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem nincs ilyen, vagy tetszik bármire vagy nem tetszik semmire sem
2015. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ugyan mar elozoek, ilyen meg a lanyoknal is letezik


No letemre mondom, hogy nagyon nagyon sok jokepu fiatalembert megkukiztam volna (nemelyiket meg is kukiztam) fiatalabb koromban, de olyan isten nincs hogy hosszu partnerkapcsolatba kezdtem volna veluk. A tobb eves kapcsolataimat (illetve a mostani ferjemet) sosem buliban szedtem ossze, mert amilyen tipusra vagyok (vagytam) hogy megoregedjunk egyutt, az sosem mozgott olyan korokben, ahol azok, akikre "kiverem a képeikre"... :)

2015. júl. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kivered, mint szexelsz. Persze, hogy mindenkinél van a dugnám kategória. De ha nem dugod, akkor nem mindegy?
2015. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan kategóriát miért nem említesz h a kettő egyben

:DD :P

2015. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4: nem, tényleg nincsen ilyen két kategóriám, egyetlen esetre sem emlékszem, amikor egy nőre azt gondoltam volna, hogy nem túl vonzó, de szívesen együtt élnék vele. A fordítottjára sem, tehát, hogy nagyon szexi, de nem élnék együtt vele semmi pénzért.


Olyan volt, hogy azt gondoltam, ez a nő MÁSNAK talán nem tetszene, vagy pusztán egy fénykép alapján nekem se tetszene, de mivel ismerem, tudom, hogy a személyisége miatt NEKEM mégis nagyon vonzó/izgató/szexis is összességében és szívesen is járnék vele. De ez ugye az én szemszögemből továbbra is egy kategória, nem kettő. 43f

2015. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!