Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha újra felbukkant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha újra felbukkant az életembe?

Figyelt kérdés
Másfél éve ismertük meg egymást egy buliba(ő volt a zenész)és fél éven keresztül egy se veled se nélküled kapcsolatba voltunk.Tegnap újra találkoztunk,szintén egy buliba,és beszéltünk. Neki van most egy kapcsolata,de nem igazán működik.Azt mondta hogy keresni fog még,mert szeretne találkozgatni velem.Én eddig azt hittem,hogy lezártam már minden vele kapcsolatos érzelmi szálat,de most nem így érzem.
2015. júl. 5. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

*életembeN, bulibaN, kapcsolatbaN*


Csak dugni akar veled, nem fogja kidobni miattad a barátnőjét, részéről az érzelmeiddel kitörölheted a seggedet. Innentől tiéd a döntés, hogy akarsz-e a játékszere lenni, rermészetesen titokban, nehogy az igazi barátnője megtudja.

2015. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!