Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oszinten, a nok azert oltozkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oszinten, a nok azert oltozkodnek szexisen, hogy mas nonek mutassak meg, hogy jol neznek ki, vagy azert, hogy a ferfiaknak imponaljanak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 14:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a nők nem a pasiknak akarnak elsősorban tetszeni, hanem a többi nőt akarják lekörözni. Ezt amúgy több csaj ismerősöm is határozottan állította már.
2015. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Vagy egyszerűen azért mert maguknak akarnak tetszeni és nem másnak.
2015. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%

Osztom a 2. válaszoló véleményét! Első sorban saját magamnak akarok tetszeni, mivel tudom, hogy minden embernek más az ízlése, más tetszik, és ami az egyiknek szép, az lehet, hogy a másiknak meg csúnya.

Utána jön másodikként a pasiknak.

A nőknek meg a véleménye nem nagyon érdekel, mivel lehet, a véleménye irigy, vagy az ellenkezője, kedves.

2015. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

A nők egy része a pasiknak öltözik. Más része a nőkkel verseng. A harmadik, felnőtt, agyilag érett részük meg saját maguknak.


Kérem én is a nullámat!

2015. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%
Is-is. Mert a mindennapokban a notarsaimat szeretnem lekorozni, egy -egy ruhadarabbal , vagy ruhaszettel nem pedig a ferfiakat lenyugozni(kiv. ha bulizni vagy randira megyek). Hisz igazabol ok le se szrjak mi van rajtam, legalabbis tobbseguk.
2015. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Gratulálok a nagyon okos ügyes lepontozónak!

NŐKÉNT LEÍROM A VÉLEMÉNYEMET, erre le vagyok pontozva 0-ra!

Mert hangsúlyozva leírtam, hogy NEM A FÉRFIAKNAK ÖLTÖZKÖDÖM ELSŐ SORBAN!!

Az, hogy neked, kedves lepontozó ez nem esik le, és nem fogod fel, az már a saját gondod!

De jó lenne elfogadni, hogy nemcsak a te véleményed a szent és igaz! Hanem fogadd el a másik véleményét is!


Remélem meg volt a mai örömöd ezzel kapcsolatban!

2015. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Kettes vagyok. Azért lettem lepontozva, mert nem másnak öltözködöm? Mert magamnak akarok megfelelni? Te jó világ! Ezért tartunk itt, ahol tartunk kérem szépen! :D
2015. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Erre a kérdésre nincs is jó válasz. Mert mindegyikbe bele lehet kötni. A nőktől szeretik ha szépek így a férfiaknak öltözzenek. De ha magunknak öltöznek akkor meg öndeterminált személyiségek. Mondjuk ha más nőknek akkor az egy kicsit necces szerintem. Mármint hogy más határozhatja meg az ízlésvilágukat.

Végülis ha magadnak tetszel akkor másnak is könnyebben tetszel, mert magabiztosabb vagy jobb a kisugárzásod.

(bár kis túlzással láttam már olyant, aki elég mereven ragaszkodott a bűn ronda ízléstelen cuccához, mert ő választotta -ezzel csak azt akarom mondani, hogy azért tudni kell korrigálni tudni)

2015. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7%
én magamnak öltözök, aztán a páromnak. amikor nem volt senkim, akkor meg csak magamnak.
2015. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Minden féle fajta esetért , egyik ezért másik azért, de igazából nem érdekel, hogy épp miért öltözik szexisen, mert ha nem lehet az enyém akkor tökmindegy h most magáért vagy másért vagy versengésért.
2015. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!