Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elterjedhet valakirol, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elterjedhet valakirol, hogy nocsabasz, kozben meg nem is?

Figyelt kérdés

Nem igazan ismerem a sracot. Annyit tudok, hogy a kornyezeteben szeretik a nok. Amolyan tipikus 30as szepfiu. szep arc, jo test, humor...

Viszont masoktol tobbszor hallottam, hogy ezzel a novel lattak, ra par honapra egy masik lannyal, lattam par klub kepein, hogy reszegen fogdos egy csajt, masik alkalommal azt lattam, hogy 2 fiatal lanyka ott ult az oleben, csokolgatta a vallukat...

Ti mit csinalnatok a szemeteknek/fuleteknek hinnetek vagy abban a hitben lennetek, hogy nem tudjatok rola ezt elkepzelni, nem olyan.


2015. júl. 8. 18:10
 1/6 A kérdező kommentje:
3-4 ev alatt olyan 20-25 novel hoztak mar hirbe.
2015. júl. 8. 18:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. Életemben 3 lánnyal szexeltem és vagy 15-tel csókolóztam az előzőeket is beleértve és rengetegen nőcsábásznak tartanak.


2 méter magas vagyok, jóképűnek mondott, sportos testalkatú, hosszúkás szőke hajú. Ha már feloldódtam, akkor a dumám is jó. Viszont ami leginkább gátol a nőcsábászságban egyrészt az, hogy tartós kapcsolatokban tudok főleg gondolkozni, másrészt pedig hogy ha megszólításról, kezdeményezésről van szó, akkor eléggé félénk vagyok. Legeslegtöbbször nem merek odamenni a lányokhoz még ha látom is rajtuk hogy tetszem nekik.

Rengeteg fotóm is van fb-on is csinos lányokkal. A legtöbbtől akartam valamit csak végül nem jött össze, de azért a képeket feltettem, hogy lássák csinos lányok közelében vagyok.


Négy fő oka lehet hogy nőcsábásznak néznek:

1. A kinézetem.

2. Hogy nagyon oldottan viselkedem már megismert emberekkel (így kellene a megszólítandó lányokkal is, csak az nem megy)

3. Az eddigi 3 barátnőm nagyon szép volt.

4. Sok kép FB-on amin csinos lánnyal vagyok.


21/F

2015. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2: 21 évesen azért ez elég magas szám!

Ez bőven a nőcsábász kategória. Ha 30 felett lennél, nem volna magas szám ugyanennyi.

A fiúbarátaim kb. úgy vannak evvel, hogy pont annyi lánynak fogták meg a kezét, ahány a menyasszonyuk is lett (40 körül vannak).

2015. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan a baráti köröm, ahol ez nem túl magas. 6 jó barátom van, akikkel már legalább 7-8 éve ismerjük egymást és heti szinten beszélünk, találkozunk.


Közülük:

100-nál több

~80

~15

3

0

0


Ennyi nővel szexeltek. És ők mind velem egyidősek, 21-22 évesek. A 80 körülit ráadásul a srác úgy hozta össze, hogy 18 évesen még szűz volt. A másik két nem szűz, magas számú barátom (~15 és 100-nál több) kb. 14-15 éves kora óta műveli.


Szóval az, hogy 21 évesen 4 (mióta július elején írtam, meglett a negyedik is) lánnyal voltam, nem tartom magas számnak.

Az előző válaszban leírtam, hogy miért tartanak mégis ennek ellenére sokan nőcsábásznak valamiért.

2015. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: Én lány vagyok és én tartom magasnak abból a szempontból, hogy nem tolerálnám, szóval nem választanálak kedvesemül ez alapján. Persze nem adatok alapján szeretünk meg valakit, de ez elriasztó hatású rám.
2015. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked sok az, ha egy férfi 21 évesen 4 nővel szexelt már?
2015. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!