Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb őrültség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb őrültség amit megtettetek szerelmesen?

Figyelt kérdés

Nekem nem a világ legnagyobb problémája, de csináltam valamit, ami miatt tükörbe se merek rendesen nézni.

Kiváncsi lennék kinek mi volt az, és hogyan tette magát túl rajta.


2015. júl. 9. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Mindig ugrottam amikor ö azt akarta, bár végül fejemhez kaptam és szakitás lett a vége. Nem nagy dolog de nekem igen mivel mindig elitéltem a papucs embereket:)

20 L

veled mi lett?:)

2015. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, nekem is ilyesmi, illetve Apukámnak megígértem valamit(Ő nekem a legfontosabb, ennyit még sose tett értem ember, mint ő), és nem tartottam magam hozzá a srác miatt, és bocsánatot is kértem, Apu nem haragszik, de iszonyatosan csalódtam magamban.
2015. júl. 9. 11:30
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtad!:)

Én is 20/L vagyok.

2015. júl. 9. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Írtam egy verset a kiszemeltem születésnapjára. A soros első betűi függőlegesen kiadták a lány nevét. Akkor jó ötletnek találtam, de ma már csak röhögök rajta. :D
2015. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bele zúgtam a történelem tanárnőbe, és nyáriszünet elején küldtem neki levelet. Kézzel írottat.
2015. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem volt olyan.

Csak a papucsoknak veszi el az eszét a punci.;)

2015. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 opened paradise ***** válasza:

Télen levettem a pólómat egy buszmegben és anélkül jöttem haza...

Bár szerintem az nem is feltétlenül a szerelem miatt volt,anélkül is megtettem volna,ha felpöckölnek,hogy nem merem :D


Hagytam magam elnyomni és összetörni.

Illetve egyszer félpucér képet küldtem neten :D

2015. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindezt egy fiúért:

- Átvertem miatta azokat, akik szerettek

- Volt, hogy ellógtam suliból hamarabb

- Amikor elhanyagolt, sírtam, üvöltöztem, majd idegösszeroppanást kaptam - jó, ez nem volt tudatos,de attól még nem kevésbé gáz...

- Amikor nem írt nekem sokáig, akkor megmondtam, hogy 'szerelmem, nagyon szeretlek, de próbálj már azért visszaírni az üzijeimre, vagy legalább azt írd meg, ha nincs időd rám, mert így olyan, mintha nem is érdekelnélek'... Erre megsértődött, és én írtam neki cukit + cuki képet küldtem. Holott nem neki kellett volna, hogy feljebb álljon...


Alapjáraton rohadtul nem vagyok papucs, sőt nem is gyakran engedek magamhoz közel embereket, szóval ő egy olyannak törte össze a szívét, aki alapból, olyan, mint a jég, és csak vele volt tűzforró. Good job. XDD


Uh, leírva milyen durva ez... XD Mindegy, a hibáiból tanul az ember.


19/L

2015. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!