Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír már a csaj mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír már a csaj mindig?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki mindig rám ír. Nem ír semmi különös, nyomulós szöveget, se szív, meg semmi, csak szimplán rám ír, azt dumálgatunk erről-arról, sok a közös téma, mert eléggé egyformák vagyunk. A barátnőjével kavartam régen, de abba maradt, nem is beszélek azzal a csajjal már. Amióta vége lett vele, azóta írogat nekem a leányzó. De ahogy mondtam, semmi nyomulás, csak úgy haveri szinten. Igazából egyáltalán nem zavar, csak furcsállom, vajon tényleg ennyire bírja a fejem? Nem akarom megkérdezni tőle miért, mert elég sértődékeny, szóval inkább itt felteszem a kérdést, hátha járt már valaki így.


18f


2015. júl. 9. 23:29
 1/6 A kérdező kommentje:
a kérdésben a már az "rám" akart lenni, sorry :D
2015. júl. 9. 23:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szimpatikus vagy neki, de lehet nem mer vagy nem akar másképp közeledni, nem akar nyomulósnak tűnni, de ha tényleg rendszereken keres és jól kijöttök, benne lehet a pakliban, hogy Ő akár többet is el tudna képzelni.

Simán lehet, hogy tényleg ennyire bírja a fejed :D

Neked is tetszik a lány, vagy inkább csak barát?

2015. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tetszel neki.
2015. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, de fél, hogy azt hiszed, hogy nyomulós és ugye ezt a lányok megpróbálják visszafogni..
2015. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
+1, tetszel neki, igyekszik a közeledben lenni, hátha tököt növesztesz.
2015. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az már kiderült, h bejövünk egymásnak, mert szóba jött a külsőnk, én is dicsértem Öt, meg Ő is engem, mondta, h jó pasi vagyok, de nem mentünk bele mélyebben. Elég szerényke, szóval akkor lehet ez van a pakliban, nem tudom.


Azért nem "növesztek tököt", mert van egy másik lány, akit fűzök, nála próbálkozom, eddig még jól.

2015. júl. 10. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!