Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúbarátom nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúbarátom nem hajlandó beszélni a magánéletéről, ellenben engem mindig faggat mindenről, akkor jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

Már egy éve jóban vagyunk, de még mindig olyan bizalmatlan velem... És ez eléggé rosszul esik, mert bezzeg én mondjak el neki mindent... Mondtam már ezt neki, de csak annyit reagált, hogy nem mond el mindenkinek mindent ezekről a témákról... Hát akkor ilyen alapon én miért mondjam el?


Jobb, ha most már nem leszek vele ilyen jóban, vagy változhat ez még?


2015. júl. 11. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy nincs is magánélete és ezt szégyelli
2015. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Kérdezgeted és ugy nem mond semmit vagy nem is kérdezed?

Lehet nem bizik még benned annyira vagy tényleg nincs miről beszélnie.

2015. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos van valami, amit szégyell vagy rossz emlék és nem akarja felkavarni.

Nekem pl. beteg az anyám, és olyan betegsége van, ami sokakból azt váltja ki a betegsége miatti viselkedésével, hogy elkerülik, megbélyegzik. Neten anonim könnyebb kiadni magamból, de ha valakit ismerek már egy ideje, és megismert valahogy, és ezt nem tudja, ott van bennem, hogy mit fog szólni, ha közel engedem ehhez a titokhoz.

2015. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tud róla beszélni vagy nem akar, vagy nem bízik benned, vagy úgy érzi, akkor ő nem férfi, ha kitálal, mert így nevelték, stb. ezer oka lehet. A megoldás sosem a megsértődés, hacsak nem az óvodában vagyunk...

Nyugodtan jelezd vissza neki, hogy számodra kellemetlen az, hogy te beszámolsz, róla pedig alig tudsz valamit.

2015. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!