Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy mikor jön már meg az esze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mikor jön már meg az esze?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok párom 34 És még mindig úgy viselkedik/él mint mikor megismertem 9 évvel ezelőtt.

Nagyon imponált ahogy akkoriban élt de mára már egy felelős gondolkodású rendes munkahelyen dolgozó férfit akarok mert már szeretnék végre gyereket de ilyen férfinek ilyen életmód mellé nem akarok.


(pl Az első randikon rögtön rendőrségi üldözésbe kevertetünk, nem állt meg a rendőröknek.

mert tele volt a csomagtartó cigivel.

Van egy új házunk de nem lehet a mi nevünkön hanem a 73 éves nénitől béreljük papíron. Dolgozni nem akar van pénzünk jelszóval

Hiába mondogatom neki hogy már nő vagyok nem egy 20 éves pitsa, ez az élet már nem tetszik.

Ő erre azt módja örüljek hogy így élhetünk nekem sem kéne dolgoznom.


2015. júl. 11. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de mégis mire számítottál? Azok alá adod a lovat, akik szerint a mai nők nem tudnak felelősen párt választani.
2015. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem hiszem, hogy ennek van jövője így. Nem valószínű, hogy ő egyik pillanatról a másikra megváltozik, ha mindig is ilyen volt. Vagy ha majd egyszer mégis lenyugszik, és visszafogott, érett felnőttként viselkedik majd, már késő lesz családot alapítani.

Én a helyedben válaszút elé állítanám, mert egy ilyen felfogású emberrel tényleg nem lehet megállapodni.

2015. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Maximum akkor változik, ha jópár évre lecsukják. De akkor se biztos. Vannak ilyen 60 éves emberek is, ez nem olyan dolog amit csak úgy kinőnek.
2015. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
"Én a helyedben válaszút elé állítanám" Tippelj, mit fog választani. Kérdező rövid úton pályán kívül találja magát.
2015. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok rá esélyt, hogy megváltozzon, én lelécelnék mellőle a helyedben. Gondolj bele, ilyen apát akarnál a gyerekeidnek?
2015. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Amíg mehet a szekér, addig biztosan menni is fog.


Ha megérti, hogy úgy már nem megy, ahogy eddig, akkor majd megváltozik.


Hogy ez a "nemmegy" hogy fog eljutni a tudatáig, azt nem tudom. Lehet, hogy attól, hogy elkapják. Lehet, hogy attól, hogy ott hagyod. Passzolok.

2015. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

jól teszi,úgy él ahogy akar,és ural téged is,így helyes,akin lehet uralkodni nyomjuk el,és változtassuk a magunk kedvére


majd talál helyetted másik sok eszűt,és kész,


nem igaza van? őszintén?:D és mindig lesz egy ilyen mindig akad mint ez is.

2015. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Neki nem fog megjönni az esze,neked meg addig szar lesz,amíg mellette várod a csodát.Én is sok időt elpazaroltam arra méltatlan emberekre,és egy centit nem vitt mindez előbbre.Annyi,hogy ma már tudom,kit kerüljek nagy ívben.Te is addig fogsz nyüglődni,amíg hagyod magad,egy perccel sem tovább.
2015. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondja, neked sem kéne dolgoznod... és ő sem dolgozik... ha jól sejtem, az a csempészett cigarettával teli csomagtartó nem egyszeri eset volt, és feketén szerzi a bevételét. Családot alapítani, gyereket szülni úgy, hogy az apját bármikor lecsukhatják, erre semmit sem lehet alapozni, nem értem min gondolkozol még. 9 éve vagytok együtt, mire számítasz?
2015. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

kozeljovoben kovetkezo kerdesed

,,paarom bortonben ul osszejottek a dolgok nekio,,

2015. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!